Bosch Akumulátorový vrtací šroubovák GSR 18V-65, L-Boxx, 2x aku 5 Ah
Kód: 06019N3203
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2 Li-Ion akumulátory 5,0 Ah, Rychlonabíječka, Balení L-BOXX 136
Uživatelské výhody nářadí
- Usnadňuje náročné vrtání díky zvýšenému krouticímu momentu 63 Nm
- Kompaktní a praktické nářadí do stísněných prostorů díky délce hlavy jen 166 mm
- Poskytuje ochranu a plné ovládání díky přepínatelné funkci KickBack Control
- Maximalizuje rozsah osvětlení díky dvěma pracovním světlům
- Silný výkon díky odolnému bezuhlíkovému motoru a robustní převodovce
- Díky kovovému sklíčidlu je nářadí odolnější, což zvyšuje jeho životnost a stabilitu
- Delší životnost motoru – delší doba provozu – vyšší výkon díky bezuhlíkovému motoru
- Snižuje riziko náhlé reakce nářadí díky jeho automatickému vypnutí v případě zaseknutí. Funkci je možné vypnout
- Osvětlení pracovního prostoru i na tmavých místech s dvěma integrovanými LED světly
- Pravý/levý chod
- Elektronika
- Auto-Lock
- Měkká tlumicí vložka rukojeti
- Osvětlení
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GSR 18V-65 Professional: Podrobnější informace
Pokud hledáte akumulátorový vrtací šroubovák, který poskytuje výkon potřebný i pro náročné šroubování, vrtací šroubovák Bosch GSR 18V-65 Professional je správnou volbou. Umožňuje snadné vrtání do kovu, dřeva nebo plastu díky vylepšenému krouticímu momentu 31/63 Nm a otáčkám 0 – 550/0 – 2 100 min⁻¹. Stísněná, těžko přístupná místa nejsou žádný problém díky kompaktní a praktické hlavě nářadí délky jen 166 mm. Zaručuje bezpečnost díky přepínatelné funkci KickBack Control, která chrání před náhodnými zpětnými rázy nářadí. Navíc poskytuje ještě lepší osvětlení pracovního prostoru díky dvěma pracovním světlům.
Vrtací šroubovák Bosch GSR 18V-65 Professional je první volbou pro náročné šroubování pro montéry nábytku, tesaře, elektrikáře nebo zámečníky. Zvládne vrtání do dřeva až do 35 mm, šroubování do dřeva až do 10 mm a vrtání do kovu až do 13 mm.
Objednací číslo Bosch
06019N3203
0 601 9N3 203
0.601.9N3.203
EAN
4053423321579
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové vrtací šroubováky bez příklepu |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423321579 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | L-BOXX |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Krútiaci moment (mäkký/tvrdý/max.): | 31/63/- Nm |
| Voľnobežné otáčky (1. stupeň / 2. stupeň): | 0 – 550 / 0 – 2.100 ot/min |
| Skľučovadlo, vyhotovenie: | 13 mm rýchloupínacie skľučovadlo |
| Upínací rozsah skľučovadla, min/max: | 1,5 / 13 mm |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 1,06 kg |
| Počet stupňov krútiaceho momentu: | 13 |
| BITURBO: | Nie |
| Max. priemer vrtu do dreva: | 35 mm |
| Max. priemer vrtu do ocele: | 13 mm |
| Max. priemer skrutiek: | 10 mm |
Bezuhlíkový vŕtací skrutkovač GSR 18V-50 Professional
Bosch Professional Brushless: Pracuje dlhšie a vydrží viac.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
