Bosch Akumulátorový vrtací šroubovák GSR 12V-30, kufr
Kód: 06019G9000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2 Li-Ion akumulátory 2,0 Ah, Rychlonabíječka, Balení kufr na přenášení
Uživatelské výhody nářadí
- Kompaktní délka hlavy: Krátká hlava pro práci v malých prostorech
- Bezuhlíkový EC motor: Pro delší životnost a vyšší účinnost
- Dvourychlostní převodovka: Pro nastavení otáček a krouticího momentu
- Ovládání krouticího momentu: Pohodlná kontrola krouticího momentu
- Indikátor stavu nabití: Pro nepřetržitou práci
- Flexibilní napájecí systém: Flexibilní systém napájení spolupracuje s bateriemi a nabíječkami Bosch stejného napětí
- Elektronická ochrana článků baterie (ECP): Elektronická ochrana článků baterie (ECP) pro delší výdrž a životnost baterie
- Vícestupňová
- Pravý/levý chod
- Elektronika
- Auto-Lock
- Měkká tlumicí vložka rukojeti
- Osvětlení
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GSR 12V-30 Professional: Podrobnější informace
Akumulátorový vrtací šroubovák Bosch GSR 12V-30 Professional nabízí špičkové funkce pro šroubování a vrtání do dřeva a kovu za méně peněz. Bezuhlíkový motor EC nářadí šetří cenný čas a prostředky eliminací opotřebení uhlíků a umožňuje práci bez nutnosti údržby. Tento mimořádně efektivní vrtací šroubovák poskytuje pozoruhodnou kombinaci vysokého krouticího momentu a vysokých rychlostí vrtání pro rychlou a výkonnou práci; kompaktní konstrukce zaručuje nízkou hmotnost nářadí a snadné používání ve stísněných prostorech.
Objednací číslo Bosch
06019G9000
0 601 9G9 000
0.601.9G9.000
EAN
3165140955324
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové vrtací šroubováky bez příklepu |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140955324 |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Druh upínacieho skľučovadla: | rýchloupínacie |
| Krútiaci moment, max. (tvrdý/mäkký spoj): | 30 / 18 Nm |
| Voľnobežné otáčky (1. stupeň / 2. stupeň): | 0 – 420 / 1.600 min-1 |
| Upínací rozsah skľučovadla, max: | 10 mm |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 0,72 kg |
| Max. priemer vrtu do dreva: | 20 mm |
| Max. priemer vrtu do ocele: | 10 mm |
| Max. priemer skrutiek: | 8 mm |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
