Bosch Akumulátorový příklepový vrtací šroubovák GSB 18V-55 Professional, solo
Kód: 06019H5302
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Odolné a výkonné nářadí: výkon 55 Nm a otáčky 1 800 ot./min zaručují nejvyšší efektivitu při práci se dřevem, kovem a zdivem
- Robustní 13mm kovové sklíčidlo Roehm poskytne ideální přenos výkonu při vrtání a šroubování
- Bezuhlíkový motor zaručuje delší životnost nářadí a delší výdrž akumulátoru
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GSB 18V-55 Professional: Podrobnější informace
Odolné a výkonné nářadí – akumulátorový příklepový vrtací šroubovák GSB 18V-55 Professional s bezuhlíkovým motorem je ideálním základním nářadím Bosch v kategorii 18 V. Díky vysokému výkonu 55 Nm a otáčkám 1800 ot./min snadno maximalizuje efektivitu na staveništi, a to zejména při práci se dřevem, kovem a zdivem. Odolné kovové sklíčidlo Roehm 13 mm zaručuje ideální přenos výkonu na nejširší spektrum vrtání, příklepového vrtání a šroubování. Bezuhlíkový motor tohoto vrtacího šroubováku zaručuje delší životnost nářadí a delší výdrž akumulátoru. Nářadí je ideální pro vrtání do dřeva (s průměrem až 35 mm), do oceli (s průměrem až 13 mm), do zdiva (s průměrem až 10 mm) a šroubování šroubů s průměrem až 10 mm. Je kompatibilní se všemi 18V akumulátory Bosch Professional, včetně akumulátorů a nabíječek ProCORE18V (systém Professional 18V). Nářadí je kompatibilní se systémem AMPShare – akumulátorovou asociací více značek.
Bosch GSB 18V-55 Professional disponuje také 2 rychlostmi, funkcemi jako automatická aretace (Autolock), elektronická ochrana článků (ECP), elektronická ochrana motoru (EMP), LED světlem, Li-ion akumulátorem, kovovým sklíčidlem, kovovou převodovkou a změnou směru otáčení doprava – doleva.
Objednací číslo Bosch
06019H5302
0 601 9H5 302
0.601.9H5.302
EAN
4059952509396
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové vrtací šroubováky bez příklepu |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952509396 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky - 1. stupeň: | 0 - 460 min-1 |
| Voľnobežné otáčky - 2. stupeň: | 0 - 1.800 min-1 |
| Frekvencia príklepu: | 0 – 27 000 min-1 |
| Druh upínacieho skľučovadla: | rýchloupínacie |
| Upínací rozsah skľučovadla: | 1,5 - 13 mm |
| Počet stupňov krútiaceho momentu: | 20+1 |
| Krútiaci moment, max. - tvrdý skrutkový spoj: | 55 Nm |
| Krútiaci moment, max. - mäkký skrutkový spoj: | 28 Nm |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 1 kg |
| Dĺžka hlavy: | 191 mm |
| Max. priemer vrtáka - Drevo: | 35 mm |
| Max. priemer vrtáka - Oceľ: | 13 mm |
| Max. priemer vrtáka - Murivo: | 13 mm |
| Max. priemer skrutiek: | 10 mm |
Bosch GSB 18V-55 Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
