Bosch Aku vrtací šroubovák GSR 12V-35 HX, L-Boxx, solo
Kód: 06019J9102
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí dodávky, 1/2 vložka pro L-BOXX nářadí a nabíječka, 1/2 vložka L-BOXX pro příslušenství, Balení L-BOXX 102
Uživatelské výhody nářadí
- Nejvyšší rychlost otáčení: 1750 ot./min pro rychlé šroubování
- Nízká hmotnost: Hmotnost pouze 0,75 kg včetně 3,0 Ah akumulátoru
- Efektivní provoz: Nejrychlejší 12V vrtačka/šroubovák na trhu
- Krátká délka hlavy (126 mm): Pro optimální ovládání a použití ve stísněných prostorech
- Bezuhlíkový motor: Pro dlouhou životnost a vyšší účinnost
- Možnost připnutí k opasku a držáku bitů: Pro pohodlnou práci
- Kompaktní nářadí: Snadná obsluha a perfektní ovladatelnost i v náročných pracovních situacích
- Bosch Heavy Duty - zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Optimální přenos síly a menší opotřebení díky celokovové konstrukci převodovky
- Osvětlení pracovní oblasti
- Indikace stavu nabití akumulátoru ukazuje úroveň zbývající kapacity akumulátoru
- Elektronická ochrana článků (Bosch Electronic Cell Protection – ECP): chrání akumulátor před přetížením, přehřátím a nadměrným vybitím
- Elektronická ochrana motoru (Electronic Motor Protection – EMP): chrání motor před přetížením a zaručuje jeho dlouhou životnost
- Plynulá regulace otáček
- Pravý/levý chod
- Elektronika
- Měkká tlumicí vložka rukojeti
- LED osvětlení
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GSR 12V-35 HX Professional: Podrobnější informace
Dokonalé vyvážený kompaktní styl, produktivita a výkon ve třídě napětí 12 V: aku šroubovák Bosch GSR 12V-35 HX Professional s bezuhlíkovým motorem. Tento vysoce kompaktní šroubovák se snadno dostane i do těsných a úzkých míst. S rychlostí otáčení 1 750 ot/min se jedná o nejrychlejší šroubovák v kategorii s napětím 12 V, který umožňuje plynulou a efektivní práci s rychlými výsledky. Výměna bitů je snadná díky upínacímu zajišťovacímu mechanismu 1/4 ". GSR 12V-35 HX Professional je vhodný pro šroubování do široké škály materiálů.
Objednávací číslo Bosch
06019J9102
0 601 9J9 102
0.601.9J9.102
EAN
4059952514024
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové vrtací šroubováky bez příklepu |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952514024 |
| Balení: | L-BOXX |
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Druh upínacieho skľučovadla: | vnútorný šesťhran 1/4" |
| Voľnobežné otáčky (1. stupeň / 2. stupeň): | 0 – 460 / 0 – 1.750 min-1 |
| Krútiaci moment, mäkký skrutkový spoj: | 20 Nm |
| Krútiaci moment, tuhý skrutkový spoj: | 35 Nm |
| Upínací rozsah skľučovadla, min./max.: | 0,8 / 10 mm |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 0,57 kg |
| Hmotnosť s akumulátorom: | 0,75 kg |
| Počet stupňov krútiaceho momentu: | 20+1 |
| Max. priemer vrtu do dreva: | 32 mm |
| Max. priemer vrtu do ocele: | 10 mm |
| Max. priemer skrutiek: | 8 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
