Bosch Akumulátorový vrtací šroubovák GSR 12V-15 Professional, taška, 2x 2Ah aku
Kód: 060186810F
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2× akumulátory GBA 12V 2.0Ah 1600Z0002X, Nabíječka GAL 12V-20 Professional, Balení taška
Uživatelské výhody nářadí
- Houževnatý kroutící moment 30 Nm a otáčky 0 – 1300 ot/min poskytnou ideální kombinaci výkonu a velikosti
- Kompaktnost umožňuje optimální manipulaci a je ideální pro práci nad hlavou a ve stísněných prostorech
- Elektronická ochrana článků zabraňuje přetížení, přehřátí a hlubokému vybití
- Vlastní nastavení kroutícího momentu pro přesné šroubování
- Dvourychlostní převodovka: Optimalizovaný kroutící moment pro šroubování a rychlé vrtání
- Maximální volnoběžné otáčky: 1.300 otáček za minutu
- LED světlo osvětluje tmavé pracovní prostory
- Indikátor stavu nabití: Pro nepřetržitou práci
- Vypínač s regulací rychlosti pro přesnou regulaci rychlosti
- Vícestupňová
- Pravý/levý chod
- Elektronika
- Auto-Lock
- Měkká tlumicí vložka rukojeti
- Osvětlení
- Pravý/levý chod pro vkládání a vyjímání šroubů
- Nejlepší výsledky práce díky předvolbě otáček pro použití vyžadující rychlost v závislosti na materiálu
- Osvětlení pracovní oblasti
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GSR 12V-15 Professional: Podrobnější informace
Akumulátorový vrtací šroubovák Bosch GSR 12V-15 Professional nabízí vyvážený výkon a kompaktnost v kategorii 12 V Bosch. Houževnatý kroutící moment 30 Nm a otáčky 0 – 1300 ot/min poskytnou nejlepší poměr výkonu a velikosti. Kompaktní konstrukce umožňuje optimální manipulaci a nářadí je ideální pro práci nad hlavou a ve stísněných prostorech. Elektronická ochrana článků vrtacího šroubováku zabrání přetížení, přehřátí a hlubokému vybití. Toto nářadí je určeno pro vrtání do dřeva s maximálním průměrem 19 mm, do oceli s průměrem až 10 mm a šroubování šroubů s průměrem až 7 mm. Je kompatibilní se všemi 12 V akumulátory a nabíječkami Bosch Professional (systém Professional 12V).
Bosch GSR 12V-15 Professional disponuje také 2 rychlostmi, automatickou aretací (Autolock), indikátorem stavu nabití, elektronickou ochranou motoru (EMP) a Li-ion akumulátorem.
Objednávací číslo Bosch
060186810F
0 601 868 10F
0.601.868.10F
EAN
3165140895248
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové vrtací šroubováky bez příklepu |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140895248 |
| Balení: | taška na nářadí |
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Druh upínacieho skľučovadla: | rýchloupínacie |
| Krútiaci moment, max. (tvrdý/mäkký spoj): | 30 / 15 Nm |
| Voľnobežné otáčky (1. stupeň / 2. stupeň): | 0 – 400 / 1.300 min-1 |
| Upínací rozsah skľučovadla, min: | 1,0 mm |
| Upínací rozsah skľučovadla, max: | 10 mm |
| Max. priemer vrtu do dreva: | 19 mm |
| Max. priemer vrtu do ocele: | 10 mm |
| Max. priemer skrutiek: | 7 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
