Bosch Akumulátorové vrtací kladivo SDS-plus s ONECHUCK GBH 18V-22 X Professional, karton, solo
Kód: 0611924100
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Přídavná rukojeť 1619P16971, Hloubkový doraz 1613001009, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- ONECHUCK – jediné sklíčidlo, do kterého pasují vrtáky SDS plus, jakož i vrtáky s válcovou a šestihrannou stopkou pro širokou škálu použití
- Práce bez prachu s odsávacím nástavcem Auto Power GDE 18V-12 / GDE 12
- Vyšší míra ochrany uživatele a ochrana před nechtěným zaseknutím díky funkci KickBack Control
- Více děr na jedno nabití a trvalý výstupní výkon díky motoru s konstantní rychlostí
- Lepší vrtání díky funkci Vibration Control, která je navržena pro absorpci vibrací
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí do dílny pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GBH 18V-22 X Professional: Podrobnější informace
Akumulátorové vrtací kladivo Bosch GBH 18V-22 X Professional poskytuje vysoký výkon a řadu funkcí, přináší novou úroveň vrtání, extra efektivitu, bezpečnost a kontrolu. Více otvorů na jedno plné nabití akumulátoru a stabilní výstupní výkon díky silnému bezuhlíkovému motoru Bosch třídy 18 V s konstantní rychlostí. Vyšší míra ochrany uživatele díky ochraně proti náhodnému zaseknutí a snížení expozice vibracím díky funkcím KickBack Control a Vibration Control. Rovněž přispívá k bezprašným pracovním podmínkám díky odnímatelnému odsavači prachu Auto Power GDE 18V-12 / GDE 12. Integrované sklíčidlo ONECHUCK je jediné sklíčidlo, do kterého pasují vrtáky SDS plus, jakož i vrtáky s válcovou a šestihrannou stopkou pro širokou škálu použití.
Bosch GBH 18V-22 X Professional je výkonné nářadí ve své třídě pro příklepové vrtání a sekání do betonu a cihel, jakož i vrtání do dřeva a oceli díky sklíčidlu ONECHUCK. Umožňuje snadnou a mnohem účinnější práci s trvalou rychlostí, minimalizovat vibrace a pracovat bez prachu.
Objednávací číslo Bosch
0611924100
0 611 924 100
0.611.924.100
EAN
4053423323313
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové kladivá |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423323313 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Technológia akumulátora: | Li-Ion |
| Menovité otáčky - Pravobežný chod: | 0 – 1.050 min-1 |
| Menovité otáčky - Ľavobežný chod: | 0 – 1.050 min-1 |
| Energia príklepu, max.: | 2 J |
| Frekvencia príklepu: | 0 – 4.675 min-1 |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 2,6 kg |
| Upínanie nástrojov: | SDS plus, valcovité, šesťhran HEX |
| Priemer vrtu do betónu s príklepovými vrtákmi: | 4 – 22 mm |
| Optimálny rozsah využitia do betónu s príklepovými vrtákmi: | 6 – 12 mm |
| Upínací rozsah skľučovadla pri valcovitých stopkách: | 6 – 10 mm |
| Max. priemer vrtu do ocele: | 13 mm |
| Max. priemer vrtu do dreva: | 20 mm |
| Priemer hrdla vretena: | 50 mm |
| Dĺžka: | 322 mm |
| Šírka: | 102 mm |
| Výška: | 208 mm |
Bosch GBH 18V-22 X Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
