Bosch Akumulátorové vrtací kladivo SDS-max GBH 18V-40 C, XL-Boxx, solo
Kód: 0611917120
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí dodávky, Přídavná rukojeť, Balení XL-BOXX 172
Uživatelské výhody nářadí
- Technologie BITURBO Brushless s akumulátorem ProCORE18V poskytuje výkon odpovídající elektrickému nářadí a energii příklepu 9,0 J
- Optimální poměr výkonu k hmotnosti díky vylepšenému příklepovému mechanismu a mimořádně výkonné převodovce
- Minimalizace zranění rukou a paží díky okamžitému vypnutí vrtacího kladiva funkcí KickBack Control
- Snižuje riziko náhlé reakce nářadí při zaseknutí díky automatickému vypnutí nářadí
- Pohodlná práce díky nízkým vibracím po přidání gumového úchytu/pěnové výplně na rukojetích
- Funkce plynulého spouštění – při startu se dočasně sníží zatížení a kroutící moment motoru
- Přímá odezva nářadí a úprava nastavení díky integrovanému uživatelskému rozhraní a možnostem připojení
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GBH 18V-40 C Professional: Podrobnější informace
Bosch GBH 18V-40 C Professional poskytuje výkon odpovídající elektrickému nářadí díky technologii BITURBO Brushless a energii příklepu 9,0 J. Akumulátorová svoboda s akumulátory ProCORE18V umožňuje rychlé vrtání až do 40 mm a sekání i v náročných podmínkách. Poskytuje optimální poměr výkonu k hmotnosti díky vylepšenému příklepovému mechanismu a mimořádně výkonné převodovce. GBH 18V-40 C nabízí kromě spojky proti přetížení také funkci KickBack Control, která detekuje náhlou ztrátu kontroly nad nářadím. Například v případě naklonění vrtáku okamžitě vypne akumulátorové vrtací kladivo, aby se minimalizovala možnost zranění ruky a paže. GBH 18V-40 C Professional je kompatibilní se všemi akumulátory a nabíječkami Bosch Professional třídy 18 V (profesionální 18 V systém). Pro dosažení maximálního výkonu do betonu, kamene a zdiva doporučujeme akumulátor ProCORE18V ≥ 5,5 Ah.
Objednací číslo Bosch
0611917120
0 611 917 120
0.611.917.120
EAN
4059952600659
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové kladivá |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952600659 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | XL-BOXX |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Technológia akumulátora: | Li-Ion |
| Frekvencia príklepu pri menovitých otáčkach - vŕtanie: | 0 – 3.130 min-1 |
| Intenzita jednotlivých príklepov: | 9,0 J |
| Menovité otáčky: | 0 – 360 min-1 |
| Upínanie nástrojov: | SDS-max |
| Rozsah do betónu s príklepovými vrtákmi: | 12 – 40 mm |
| Optimálny rozsah využitia do betónu s príklepovými vrtákmi: | 18 – 32 mm |
| Max. priemer vrtu do muriva dutou vŕtacou korunkou: | 90 mm |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 7,4 kg |
| Dĺžka: | 502 mm |
| Výška: | 253 mm |
Školenie s Bosch Professional: Komplexný sprievodca pre bezprašné pracovné riešenia
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
