Bosch Akumulátorové vrtací kladivo GBH 18V-26 F + GDE 18V-16, L-Boxx, solo
Kód: 061191000K
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Baterie a nabíječka nejsou součástí dodávky, Rychloupínací sklíčidlo 2608572212, Výměnné sklíčidlo SDS-plus 2608572213, Hloubkový doraz 210 mm 1613001010, Přídavná rukojeť 2602025141, Odsávání pro akumulátorová příklepová kladiva GDE 18V-16 Professional 1600A0051M, Vložka L-BOXX 1600A00HP2, Balení L-BOXX 238
Uživatelské výhody nářadí
- O 50 % více síly s intenzitou příklepu síťového nářadí pro rychlejší a flexibilnější práci (v porovnání s předchozím modelem GBH 18 V-EC)
- Zvýšená ochrana uživatele díky KickBack Control (KBC) a lepší kontrola díky Electronic Precision Control (EPC)
- Vrtání bez prachu s novým integrovaným a optimálním odsáváním prachu GDE 18V-16
- Bezkartáčový motor Bosch EC: kompaktní, s ochranou proti prachu, lehký a absolutně bezúdržbový
- Vibration Control: rukojeť oddělená od zdroje vibrací pro práci, která neunaví
- Delší výdrž: zvládne až 216 otvorů do betonu na jedno nabití baterie (6 x 40 mm)
- LED pracovní osvětlení pro optimální výhled na pracoviště
- Ergonomický design: vynikající horizontální přenos síly na vrtaný otvor
- Elektronická ochrana článků (Electronic Cell Protection – ECP) chrání baterii před přetížením, přehřátím a hlubokým vybitím
- Inovativní baterie CoolPack se postarají o optimální ztráty tepla vyzařováním a prodlužují tím životnost až o 100 % (v porovnání s lithium-iontovými bateriemi bez CoolPack)
- Bez paměťového efektu: baterii lze kdykoli nabíjet bez ohledu na stav jejího nabití, bez rizika poškození článků
- Velmi krátká doba nabíjení: po 35 minutách je baterie nabitá na 80 %
- Výměnné sklíčidlo pro rychlý přechod mezi vrtáním s příklepem do betonu a vrtáním bez příklepu do dřeva a kovu
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GBH 18V-26 F Professional: Podrobnější informace
GBH 18V-26 F Professional je všestranné výkonné akumulátorové příklepové kladivo Bosch v kategorii SDS plus vynikající pro každodenní používání. Volitelná jednotka odsávání prachu GDE 18V-16 Professional integruje kladivo a samostatnou filtraci prachu HEPA, díky čemuž poskytuje maximální mobilitu. Příklepové kladivo je rovněž vybaveno funkcemi KickBack Control a Electronic Precision Control (EPC) pro lepší manipulaci s nářadím a pokročilejší ochranu uživatele. Výkonný motor poskytuje energii příklepu 2,6 J pro rychlý úběr materiálu.
Objednací číslo Bosch
061191000K
0 611 910 00K
0.611.910.00K
EAN
4053423256925
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové kladivá |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423256925 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | L-BOXX |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Technológia akumulátora: | Li-Ion |
| Energia príklepu, max.: | 2,6 J |
| Frekvencia príklepu pri menovitých otáčkach: | 0 – 4.350 min-1 |
| Menovité otáčky: | 0 – 890 min-1 |
| Hmotnosť s akumulátorom: | 3,6 kg |
| Upínanie nástrojov: | SDS-plus alebo valcová stopka |
| Dĺžka: | 364 mm |
| Šírka: | 102 mm |
| Výška: | 226 mm |
| Priemer vrtu do betónu s príklepovými vrtákmi: | 4 – 26 mm |
| Optimálny rozsah využitia do betónu s príklepovými vrtákmi: | 8 – 16 mm |
| Max. priemer vrtu do muriva dutou vŕtacou korunkou: | 68 mm |
| Max. priemer vrtu do ocele: | 13 mm |
| Max. priemer vrtu do dreva: | 30 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Akumulátorové vŕtacie kladivo Bosch GBH 18V - 26 a GBH 18V - 26 F Professional
Bezprašné vŕtanie do stropu s GBH 18V-26 F
Týmová práca v jednej z najhlbších jaskýň v Európe s pomocou náradia Bosch Professional
Výkonné riešenia na odsávanie prachu
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
