Bosch Akumulátorové vrtací kladivo SDS-plus GBH 185-LI, kufr, 2x aku
Kód: 0611924021
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2 Li-Ion akumulátory 4,0 Ah, Rychlonabíječka, Hloubkový doraz, Přídavná rukojeť, Balení kufr pro přenášení
Uživatelské výhody nářadí
- Více děr na jedno nabití a trvalý výstupní výkon díky motoru s konstantní rychlostí
- Lepší vrtání díky funkci Vibration Control, která je navržena na absorpci vibrací
- Vyšší ochrana proti náhodnému zaseknutí díky funkci KickBack Control
- Práce bez prachu s odsávacím nástavcem Auto Power Bosch GDE 12 Professional
- Kombinované kladivo s funkcí sekání: Žádný rotační pohyb, jen efekt příklepu
- Pohodlná práce Funkce Vibration Control snižuje vibrace a usnadňuje práci
- Osvětlení pracovní oblasti
- Nejlepší výsledky práce s konstantními otáčkami díky elektronické regulaci otáček – i při zatížení
- Dlouhá životnost motoru díky vypnutí motoru při přetížení, přehřátí nebo zablokování
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí do dílny pro profesionály
Práce s nářadím
Objednací číslo Bosch
0611924021
0 611 924 021
0.611.924.021
EAN
4059952661308
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové kladivá |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952661308 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Technológia akumulátora: | Li-Ion |
| Kapacita akumulátora: | 4,0 Ah |
| Menovité otáčky - Pravobežný chod: | 0 – 1.050 min-1 |
| Menovité otáčky - Ľavobežný chod: | 0 – 1.050 min-1 |
| Energia príklepu, max.: | 1,9 J |
| Frekvencia príklepu: | 0 – 4.675 min-1 |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 2,3 kg |
| Upínanie nástrojov: | SDS-plus |
| Priemer vrtu do betónu s príklepovými vrtákmi: | 4 – 22 mm |
| Optimálny rozsah využitia do betónu s príklepovými vrtákmi: | 4 – 12 mm |
| Max. priemer vrtu do ocele: | 13 mm |
| Max. priemer vrtu do dreva: | 20 mm |
| Priemer hrdla vretena: | 50 mm |
| Dĺžka: | 296 mm |
| Šírka: | 102 mm |
| Výška: | 208 mm |
JEDEN SYSTÉM A NEOBMEDZENÝ POTENCIÁL S BOSCH PROFESSIONAL
Školenie s Bosch Professional: Komplexný sprievodca pre bezprašné pracovné riešenia
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
