Bosch Odsávání pro akumulátorová vrtací kladiva GDE 12 Professional
Kód: 1600A02BV9
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody nářadí
- Filtr HEPA pro optimalizovaný sběr prachu, odstraňuje 99,97 % prachových částic větších než 0,3 mikrometru
- Funkce zapíná napájení při vrtání a vypíná ho dvě sekundy po uvolnění spínače vrtačky
- Spolu s nástavcem pro zaměřování umožňuje nasměrování na správné místo
- Vysoce přesné díky jednoduchému polohování vrtáku
- Odsávání prachu přímo do integrovaného prachového sáčku na nářadí a/nebo pomocí víceúčelového vysavače
- Vysoký komfort díky automatickému zapnutí a vypnutí odsávání prachu
- Vysoká účinnost díky odsávání až 99,97 % prachu
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Objednací číslo Bosch
1600A02BV9
1 600 A02 BV9
1.600.A02.BV9
EAN
4059952643144
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství pro odsávání k vrtačkám, vrtacím, sekacím, bouracím kladivům |
|---|---|
| EAN: | 4059952643144 |
| Balení: | karton |
| Priemer vrtu: | 4 až 12 mm |
| Maximálna hĺbka vŕtania: | 100 mm |
| Maximálna dĺžka vrtáka: | 165 mm |
| Hmotnosť: | 1,1 kg |
| Kompatibilné s: | GBH 185-LI |
| Dĺžka: | 288 mm |
| Šírka: | 128 mm |
| Výška: | 196 mm |
Školenie s Bosch Professional: Komplexný sprievodca pre bezprašné pracovné riešenia
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
