Bosch Akumulátorové vrtací kladivo SDS-plus GBH 18V-18 Professional, kufr, 1x 4 Ah a 1x 2 Ah aku
Kód: 0611927004
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
1× akumulátor GBA 18V 4.0Ah 1607A3514R, 1× akumulátor GBA 18V 4.0Ah 1607A3514R, Nabíječka GAL 18V-40 2607226251, Hloubkový doraz 1613001009, Přídavná rukojeť 1619P16971, Balení kufr
Uživatelské výhody nářadí
- Funkce KickBack Control chrání uživatele před zraněním zastavením motoru v případě náhlého otáčení nářadí
- Vysoký pracovní komfort díky lehké a kompaktní konstrukci poskytující maximální výkonnost díky jedinému 18 V akumulátoru s kapacitou 2,0 Ah
- Funkce Vibration Control tlumí vibrace nářadí pro zvýšení komfortu a ochranu uživatele díky pulzaci absorbující vibrace
- Nepřetržitý výkon a konstantní otáčky díky robustnímu bezkartáčovému motoru
- Více děr na jedno nabití a trvalý výstupní výkon díky motoru s konstantní rychlostí
- Díky konstantní elektronice se otáčky motoru udržují stabilní nejen na volnoběh, ale i při definovaném zatížení. To zaručuje rovnoměrný a spolehlivý pracovní výkon
- Vyšší ochrana proti náhodnému zaseknutí díky funkci KickBack Control
- Pohodlná práce Funkce Vibration Control snižuje vibrace a usnadňuje práci
- Osvětlení pracovní oblasti
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí do dílny pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GBH 18V-18 Professional: Podrobnější informace
Vrtací kladivo Bosch GBH 18V-18 Professional je nářadí, které jste hledali. Toto kompaktní, avšak výkonné akumulátorové kladivo je vybaveno funkcí KickBack Control, která zajišťuje, že se motor okamžitě zastaví, když se nářadí zasekne v materiálu. Tím se zabrání běžným zraněním při zpětném rázu. Funkce Vibration Control tlumí vibrace pro eliminování znecitlivění rukou a paží při práci. Toto lehké akumulátorové kladivo poskytuje maximální výkonnost díky jedinému 18 V akumulátoru s kapacitou 2,0 Ah. V rukou tak získáte extrémní výkon, ale s nízkou hmotností. Jedno nabití akumulátoru díky robustnímu bezkartáčovému motoru s nepřetržitým výkonem a konstantními otáčkami postačí na vyvrtání až 50 děr do betonu.
Vrtací kladivo Bosch GBH 18V-18 Professional je ideální pro řemeslníky, jako jsou truhláři, tesaři, sklenáři a správci budov, kteří pracují s betonem, dřevem a kovem. Jedná se o nejlehčí akumulátorové kladivo Bosch Professional z 18 V série a poskytuje maximální výkonnost díky jedinému 18 V akumulátoru s kapacitou 2,0 Ah. Akumulátorové vrtací kladivo Bosch GBH 18V-18 Professional disponuje robustním bezkartáčovým motorem a může se používat pro vrtání s příklepem do betonu a vrtání dřeva nebo kovu. Disponuje také funkcí KickBack Control a Vibration Control.
Objednací číslo Bosch
0611927004
0 611 927 004
0.611.927.004
EAN
4053423502572
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové kladivá |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423502572 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Technológia akumulátora: | Li-Ion |
| Menovité otáčky - Pravobežný chod: | 900 min-1 |
| Menovité otáčky - Ľavobežný chod: | 900 min-1 |
| Energia príklepu, max.: | 1,5 J |
| Frekvencia príklepu: | 5000 min-1 |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 1,6 kg |
| Upínanie nástrojov: | SDS-plus |
| Priemer vrtu do betónu s príklepovými vrtákmi: | 4 – 18 mm |
| Max. priemer vrtu do ocele: | 10 mm |
| Max. priemer vrtu do dreva: | 18 mm |
| Dĺžka: | 254 mm |
| Šírka: | 101 mm |
| Výška: | 202 mm |
Akumulátorové vŕtacie kladivo SDS-plus Bosch GBH 18V-18 Professional
JEDEN SYSTÉM A NEOBMEDZENÝ POTENCIÁL S BOSCH PROFESSIONAL
Školenie s Bosch Professional: Komplexný sprievodca pre bezprašné pracovné riešenia
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
