Bosch Aku vrtací kladivo SDS-max GBH 18V-36 C, solo
Kód: 0611915021
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí dodávky, Přídavná rukojeť 2608000702, Balení kufr pro přenášení 16054381G2
Použivatelské výhody nářadí
- Kompaktní design a vynikající výkon - akumulátorové kladivo SDS max GBH 18V-36 C Professional
- Extrémně kompaktní - kompaktnější než jakékoli jiné akumulátorové kladivo SDS max na trhu
- Maximální výkon s lehkou konstrukcí - BITURBO bezuhlíkové kladivo s akumulátorem
- ProCORE18V a maximálním výkonem max. 7,0 J při hmotnosti 6,1 kg
- Vysoce inteligentní - uživatelské rozhraní a připojení Bluetooth v kombinaci s pozvolným startem a aretačním tlačítkem pro trvalé sekání
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- SDS-max: Optimální přenos síly na velká kladiva
- KickBack Control: Snižuje riziko náhlé reakce nářadí při zaseknutí díky automatickému vypnutí nářadí
- Delší životnost motoru – delší doba provozu – vyšší výkon díky bezuhlíkovému motoru
- Simply.Connected. – Simply.Efficient. díky osobnímu nastavení nářadí a informacím o něm
- LED osvětlení
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GBH 18V-36 C Professional: Podrobnější informace
GBH 18V-36 C Professional kombinuje extrémní kompaktnost a vysoký výkon pro náročné práce v betonu. Jeho hmotnost je 6,1 kg a jeho konstrukce je kompaktnější a lehčí než jakékoli jiné akumulátorové kladivo SDS max na trhu. Bezuhlíková technologie kladiva BITURBO přináší vynikající výkon max. 7,0 J. Je kompatibilní se všemi akumulátory a nabíječkami Bosch Professional 18 V (Professional 18V Systém). Pro maximální výkon používejte ProCORE18V, 8,0 Ah nebo 12 Ah.
Objednávací číslo Bosch
0611915021
0 611 915 021
0.611.915.021
EAN
4059952547695
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové kladivá |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952547695 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Technológia akumulátora: | Li-Ion |
| Menovitý príkon: | 800 W |
| Frekvencia príklepu: | 0 – 2.900 min-1 |
| Intenzita jednotlivých príklepov: | 7,0 J |
| Menovité otáčky - pravobežný chod: | 0 – 500 min-1 |
| Menovité otáčky - ľavobežný chod: | 0 – 500 min-1 |
| Upínanie nástrojov: | SDS-max |
| Priemer stopky vretena: | 74 mm |
| Max. priemer vrtu do betónu s príklepovými vrtákmi: | 35 mm |
| Optimálny rozsah využitia do betónu s príklepovými vrtákmi: | 14 – 35 mm |
| Priemer vrtu do muriva dutou vŕtacou korunkou: | 40 – 90 mm |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 5,1 kg |
| Dĺžka: | 460 mm |
| Výška: | 250 mm |
| Bluetooth®: | Bluetooth® 4.2 (Low Energy) |
| Interval signálu: | 8 s |
| Maximálny dosah signálu: | 30 m |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
