Bosch Akumulátorové dúchadlo GBL 18V-800 Professional, solo
Kód: 06008D2200
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, koncentrovaná tryska F016800658, plochá tryska F016800659, středová tryska F016L79983, Kartonové balení
Uživatelské výhody nářadí
- Rychlé odstraňování nečistot v exteriéru díky bezuhlíkovému motoru kombinovanému s axiálním ventilátorem, který poskytuje objemový průtok 800 m3/h a rychlost proudění vzduchu až 200 km/h
- Kontrolované nastavení výkonu, hladiny hluku a doby provozu díky variabilní regulaci rychlosti
- Komfort při práci díky aretovatelnému tlačítku pro dlouhodobé používání nářadí a menší únavu
- Všestranné čištění těžko dostupných a velkých prostor díky tryskovým nástavcům: koncentrační tryska pro cílený proud vzduchu při práci v rozích; plochá tryska pro rozšířený proud vzduchu při čištění velkých plochých povrchů
Bosch GBL 18V-800 Professional: Podrobnější informace
Důležité údaje o produktu
Odstraňování listí a nečistot z trávníků, příjezdových cest a dalších venkovních ploch může být někdy únavné a časově náročné. Axiální dmychadlo Bosch GBL 18V-800 poskytuje vysoký výkon, který potřebujete pro rychlé odstranění nečistot. Jeho výkonný bezuhlíkový motor a axiální ventilátor poskytují průtok vzduchu 800 m³/h při rychlostech až 200 km/h – ideální pro rozsáhlé úklidové práce. Variabilní regulace otáček umožňuje nastavit výkon, hladinu hluku a dobu chodu podle vašich potřeb. Aktivací zámku spouště zůstane váš prst volný pro pohodlnější obsluhu.
Vybavení a použití
Čištění těžko dostupných míst a velkých ploch je snadné díky různým nástavcům trysek: koncentrovaná tryska odstraňuje listí z rohů, zatímco plochá tryska zvedne nečistoty z rovných ploch jedním tahem. Tento akumulátorový fukar listí odstraňuje suché i mokré materiály, jako jsou listí, odřezky živých plotů a větvičky, z trávníků, tvrdých povrchů i štěrku.
modré profesionální zahradní nářadí Bosch Professional – zahradní nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Objednací číslo Bosch
06008D2200
0 600 8D2 200
0.600.8D2.200
EAN
4053423251708
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače listí a fukary |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423251708 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Bosch BITURBO: | ano |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Min. kapacita akumulátora: | 4,0 Ah ProCORE |
| Min. kapacita akumulátora pre BITURBO efekt: | 5,5 Ah ProCORE |
| Rýchlosť vzduchu, max.: | 200 km/h |
| Objemový prietok, max.: | 800 m3/h |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 3,4 kg |
| Dĺžka: | 914 mm |
| Šírka: | 195 mm |
| Výška: | 304 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
