Bosch Akumulátorový zahradní foukač AdvancedLeafBlower 36V-750, 1x aku
Kód: 06008C6000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
1 akumulátor 2 Ah, Nabíječka
Uživatelské výhody nářadí
- Bezkartáčový motor poskytuje vysoký výkon a umožňuje náročnější odstraňování nečistot
- Nastavení optimálního výkonu, hladiny hluku a doby provozu díky variabilnímu ovládání rychlosti
- Práce bez namáhání díky lehké a dobře vyvážené konstrukci
- Axiální ventilátor odstraňuje odolné nečistoty i z tvrdých, nepravidelných nebo mokrých povrchů
- Technologie Syneon pro optimální výkon nebo maximální výdrž podle potřeby
- 36V POWER FOR ALL – akumulátor pro veškeré nářadí Bosch Home & Garden třídy 36 V
zelené zahradní nářadí Bosch DIY - nářadí na zahradu pro kutily
Práce s nářadím
Výkonné nářadí pro náročné čištění zahrady bez emisí
Ideální nářadí pro náročné čištění v zahradě
Funkce a výhody AdvancedLeafBlower 36V-750
Akumulátor pro veškeré nářadí Bosch Home & Garden třídy 36 V
Dokončete náročné práce díky systému POWER FOR ALL: jeden akumulátor pro veškeré nářadí systému 36 V. Užijte si maximální výkon bez síťového kabelu.
Technologie Syneon: delší provoz
Technologie Syneon průběžně analyzuje požadovaný výkon a dodává z akumulátoru jen tolik energie, kolik je potřeba k dosažení optimálního výkonu při náročných pracích a maximální výdrže při méně intenzivních pracích.
Vynikající výkon a delší životnost motoru
Bezkartáčový motor poskytuje vynikající výkon a delší životnost, protože není vybaven uhlíky, které se postupně opotřebovávají.
Snadné ovládání rychlosti a doby provozu
Snadné čištění velkých nebo malých nečistot díky variabilnímu ovládání rychlosti. Díky výkonu v rozmezí 100 až 185 km/h může obsluha optimalizovat výkon, hlučnost a dobu provozu podle objemu a náročnosti prováděné práce.
Vysoce výkonné čištění velkých ploch
Vestavěný axiální ventilátor umožňuje rychlé čištění velkých zahrad a nádvoří. Ventilátor vytváří velký objem vzduchu a zaručuje odstraňování i těch nejodolnějších nečistot
Bezproblémový nástavec trysky
Díky jednoduchému nasazení a otočení robustního odlévaného nástavce trysky je čištění velkých zahrad hračkou.
Jasný přehled o stavu akumulátoru dokonce i během práce
Zajistěte dostatečné nabití pro plánovanou práci: indikátor nabití akumulátoru přehledně zobrazuje stav akumulátoru.
Ergonomická konstrukce rukojeti poskytuje komfort a spolehlivý úchop
Ergonomická konstrukce umožňuje práci bez námahy dokonce i při dlouhém používání. Optimalizované vyvážení a měkká rukojeť umožňují snadný a flexibilní pohyb zápěstí.
Objednací číslo Bosch
06008C6000
0 600 8C6 000
0.600.8C6.000
EAN
4059952546995
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače listí a fukary |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952546995 |
| Aliance akumulátorů: | POWER FOR ALL |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Variabilná rýchlosť prúdenia vzduchu: | 100 – 200 km/h |
| Objemový prietok, max.: | 780 m3/h |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 2,8 kg |
| Dĺžka: | 851 mm |
| Šírka: | 201 mm |
| Výška: | 290 mm |
AdvancedLeafBlower 36V-750
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
