Bosch Akumulátorový foukač GBL 18V-120, solo
Kód: 06019F5100
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Zúžená tryska, Prodlužovací trubice, Tryska na vyvrtané otvory, Trubice na zachycování prachu, Balení karton
Použivatelské výhody nářadí
- Profesionální zahradní nářadí Bosch - zahradní technika pro profesionály
- Výkonný motor, který vytvoří proud vzduchu 270 km/h (75 m/s)
- Flexible Power System: kompatibilní se všemi bateriemi ve 18 V třídě
- Pohodlná ergonomie: ergonomicky tvarovaná měkká rukojeť
- Režim dvou poloh spínače – 0 / I / II, nepřetržitý proud vzduchu při přepínání
- Velmi výkonné nářadí s rychlostí vzduchu 270 km/h je dostatečně silné pro dobré vyčištění prostoru
- Kompaktní a vyvážená konstrukce usnadňuje manipulaci s foukačem a zlepšuje ovládání
- Pro úklid pracovišť a čištění vyvrtaných děr
- Velmi univerzální se čtyřmi druhy příslušenství
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GBL 18V-120 Professional: Podrobnější informace
Důležité údaje o produktu
Akumulátorový foukač Bosch GBL 18V-120 Professional umožňuje rychlé čištění v kategorii 18 V. Kompaktní a vyvážená konstrukce usnadňuje manipulaci a ovládání. Akumulátorový foukač lze používat k úklidu na pracovišti a čištění vyvrtaných děr. Navíc rychlost vzduchu 270 km/h je dostatečně silná pro dobré vyčištění prostoru.
Vybavení a používání
Tento akumulátorový foukač je kompatibilní se všemi akumulátory a nabíječkami Bosch Professional 18 V (Profesionální 18 V systém).
Objednávací číslo Bosch
06019F5100
0 601 9F5 100
0.601.9F5.100
EAN
3165140821049
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače listí a fukary |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140821049 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky: | 17.000 min-1 |
| Rýchlosť vzduchu, max.: | 75 m/s = 270 km/h |
| Objemový prietok, max.: | 120 m3/h |
| Doba použiteľnosti - Stupeň dúchadla I: | 9 min/Ah |
| Doba použiteľnosti - Stupeň dúchadla II: | 5 min/Ah |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 1,1 kg |
| Dĺžka: | 523 mm |
| Výška: | 208 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
