Bosch Akumulátorový zahradní foukač UniversalLeafBlower 18V-130, 1x aku
Kód: 06008A0600
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
1 akumulátor, Nabíječka
Uživatelské výhody nářadí
- Snadné čištění listí a drobných nečistot z malých až středně velkých ploch
- Lehké a kompaktní nářadí: hmotnost jen 1,6 kg a kompaktní ergonomická rukojeť
- Jednoduché 2rychlostní ovládání pro všestranné čištění
- Rychlé a výkonné nářadí s rychlostí proudění vzduchu až 245 km/h
- Technologie Syneon pro optimální výkon nebo maximální výdrž podle potřeby
- Kompatibilní s akumulátorem Bosch 18V POWER FOR ALL
zelené zahradní nářadí Bosch DIY - nářadí do zahrady pro kutily
Práce s nářadím
Lehký a kompaktní akumulátorový fukar pro čištění listí a nečistot v zahradě
Snadné odstraňování nečistot v zahradě díky akumulátorovému nářadí UniversalLeafBlower 18V-130. Lehké a kompaktní nářadí má ergonomickou rukojeť a lze jej snadno přenášet do nejvzdálenějších koutů zahrady. Je vybaveno jednoduchým 2rychlostním spínačem pro ovládání proudění vzduchu pro výkonné nebo přesněji kontrolované čištění. Akumulátor Bosch 18V POWER FOR ALL a technologie Syneon poskytují pozoruhodnou rychlost proudění vzduchu 245 km/h pro rychlé a výkonné čištění. Různé nástavce trysek umožňují všestranné a flexibilní čištění zahrady. Zahradní fukar, který se snadno sestavuje a má kompaktní rozměry, funguje na jedno nabití až 18 minut. Vestavěná elektronika Bosch Syneon chrání nářadí a akumulátor. Toto nářadí patří do systému 18V POWER FOR ALL. Jeden akumulátor pro všechno nářadí 18V POWER FOR ALL.
Objednávací číslo Bosch
06008A0600
0 600 8A0 600
0.600.8A0.600
EAN
4059952631578
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače listí a fukary |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952631578 |
| Aliance akumulátorů: | POWER FOR ALL |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Variabilná rýchlosť prúdenia vzduchu: | 185 – 245 km/h |
| Objemový prietok, max.: | 130 l/s |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 1,3 kg |
| Dĺžka: | 831 mm |
| Šírka: | 139 mm |
| Výška: | 219 mm |
UniversalLeafBlower 18V-130
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
