Bosch Akumulátorová sekačka na trávu GRA 18V2-46 SP Professional, solo
Kód: 06008C8200
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, koš na zachytávání trávy, nůž F016800638, 2 klíče 1600A02YF4, mulčovač 1600A02R3X, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Extrémně odolná konstrukce s pojezdem a celokovovým šasi vynikajícím způsobem zvládnou vysoké nároky při náročném sekání
- Vysoký komfort díky průměru záběru 46 cm, plynulé regulaci otáček, jednoduchému dvoustupňovému nastavení výšky a sklopné rukojeti umožňující prostorově úsporné vertikální uložení
- Bezuhlíkový motor pohánějí dva akumulátory třídy 18 V pro delší dobu provozu a dlouhou životnost
modré profesionální zahradní nářadí Bosch Professional - zahradní nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GRA 18V2-46 SP Professional: Podrobnější informace
Údržba větších trávníků často klade vysoké nároky, takže vyžaduje výkonnou sekačku. Výkonná akumulátorová sekačka PRO GRA18V2-46SP s pojezdem a odolným kovovým tělem je spolehlivým pomocníkem a součástí systému Bosch Professional 18V. Robustní bezuhlíkový motor napájený dvěma 18 V akumulátory zaručí vysoký výkon, delší dobu provozu a dlouhou životnost. Plynulá regulace otáček umožní zvolit ideální pracovní rychlost – od 2,0 do 6,4 km/h – během sekání nebo přemisťování sekačky. Funkce plynulého rozběhu zajistí bezproblémové sekání a gumová kola poskytnou trakci potřebnou i v náročnějších podmínkách. Sklopná rukojeť umožňuje kompaktní složení sekačky pro snadnou přepravu s možností skladování sekačky ve svislé poloze. Ergonomická měkká rukojeť s nastavitelnými 2 úrovněmi výšky pomáhá pracovat ve zdravějším postoji a zaručuje komfortnější práci a nižší únavu. Sekačka má záběr 46 cm a nabízí 6stupňové nastavení výšky sekání od 30 do 70 mm. Kovové šasi sekačky je mimořádně robustní, odolá vyššímu zatížení a prodlužuje životnost produktu. Textilní koš na trávu s objemem 60 l a mulčovací nástavec poskytnou flexibilitu sběru posekané trávy nebo jejího využití jako přirozeného hnojiva trávníku.
Kompatibilita se systémem Bosch Professional 18 V a aliancí výrobců akumulátorů AMPShare. Tato kovová sekačka na trávu s pojezdem je vybavena plynulou regulací otáček a dodává se se 60 l textilním košem na trávu a mulčovacím nástavcem.
Objednací číslo Bosch
06008C8200
0 600 8C8 200
0.600.8C8.200
EAN
4053423362183
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sekačky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423362183 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Bosch BITURBO: | ano |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Objem sběrného koše: | 60 l |
| Šířka nožové skříňky: | 48 cm |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Menovité napätie: | 36 V (2 x 18 V) |
| Min. kapacita akumulátora pre BITURBO efekt: | 5,5 Ah ProCORE |
| Šírka rezu: | 46 cm |
| Systém kosenia: | Rotačný nôž |
| Žacia výška: | 30 – 70 mm |
| Nastavenie výšky kosenia: | 6 polôh |
| Druh rukoväte: | ergonomická skladacia |
| Druh IP ochrany: | IPX4 |
| Hmotnosť: | 28,5 kg |
| Dĺžka: | 1460 mm |
| Šírka: | 518 mm |
| Výška: | 1270 mm |
Bosch GRA 18V2-46 SP Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
