Bosch Akumulátorová horkovzdušná pistole GHG 18V-50, kartón, solo
Kód: 06012A6500
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí dodávky, Reflektorová tryska, 32 × 33 mm 1609390453, Redukční tryska, 9 mm 1609201797, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Úspora času: rychlé zahřátí až na 300 °C za 6 sekund
- Přenosnost a flexibilita v každém pracovním prostředí
- Dva stupně teploty (300/500 °C) a indikátor LED pro snadné používání
- Bosch Heavy Duty Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Výkonný motor umožňující snadno dosáhnout pracovní teploty 300 °C
- Osvětlení pracovní oblasti
- Zabraňuje samovolnému restartu nářadí po výpadku elektrického napájení. Jen díky nové, vědomé aktivaci bude toto nářadí připraveno k použití
- Měkká tlumicí vložka rukojeti
- LED osvětlení
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GHG 18V-50 Professional: Podrobnější informace
Práce na cestách – Bosch GHG 18V-50 Professional je určena pro flexibilní používání v jakémkoli prostředí. Díky rychlému zahřátí až na 300 °C do 6 sekund tato akumulátorová horkovzdušná pistole neztrácí čas při dosahování určené teploty. Díky vynikající přenosnosti a flexibilitě je GHG 18V-50 vynikající pro používání v jakémkoli pracovním prostředí, dokonce i na velkých staveništích bez elektřiny. Se dvěma stupni teploty 300 °C a 500 °C a indikátorem LED zaručuje horkovzdušná pistole kdykoli snadné používání. Bosch GHG 18V-50 Professional je vhodná pro rozličné práce včetně smršťování trubiček. Je kompatibilní se všemi dostupnými tryskami našich elektrických horkovzdušných pistolí, jakož i se všemi akumulátory a nabíječkami Bosch Professional 18 V (Profesionální 18 V systém). Pro dosažení maximálního výkonu doporučujeme akumulátory ProCORE18V ≥ 4,0 Ah.
Objednací číslo Bosch
06012A6500
0 601 2A6 500
0.601.2A6.500
EAN
4059952586687
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Horkovzdušné pistole |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952586687 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Max. množstva vzduchu: | 175 l/min |
| Teplota na výstupe dýzy (pri teplote okolitého prostredia 20 °C): | 300/500 °C |
| Presnosť merania teploty: | ±10 % |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 0,59 kg |
| Dĺžka: | 183 mm |
| Šírka: | 77 mm |
| Výška: | 209 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
