Bosch Horkovzdušná pistole UniversalHeat 600
Kód: 06032A6120
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Balení karton, trysky NEJSOU součástí dodávky - dokoupitelné příslušenství
Uživatelské výhody nářadí
- Tři nastavení teploty a odnímatelný tepelný štít umožňující všestrannost
- Topný článek zaručující krátký čas zahřátí a rovnoměrnou distribuci tepla
- Vypínač se třemi polohami pro volbu možností teploty a proudění vzduchu
- Zadní část pistole je vybavena protiskluzným pogumovaným povrchem umožňujícím její položení
- Různé specifické trysky vynikajícím způsobem přizpůsobené pro každý druh použití
- Měkká tlumicí vložka rukojeti
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro domácí kutily
Práce s nářadím
Bosch UniversalHeat 600 umožňuje nastavení teploty podle požadavků různých materiálů
Tato horkovzdušná pistole poskytuje všestrannost potřebnou pro různé aplikace. Odnímatelný tepelný štít umožňuje přizpůsobivost při práci v těsných prostorech. Topný článek UniversalHeat 600 umožňuje rychlé zahřátí, rovnoměrnou distribuci tepla a vynikající výsledky práce. Vypínač se třemi polohami navíc nabízí možnost volby různé teploty a proudění vzduchu. Horkovzdušná pistole zvládne díky různým tryskám mnoho prací, např. odstraňování nátěrů, rozmrazování vodovodních potrubí, likvidaci plevele, sušení tmelů, smršťování kabelů a různé kreativní projekty.
Objednací číslo Bosch
06032A6120
0 603 2A6 120
0.603.2A6.120
EAN
3165140887922
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Horkovzdušné pistole |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140887922 |
| Balení: | karton |
| Menovitý príkon: | 1.800 W |
| Teplota: | 50 / 300 / 600 °C |
| Prietok vzduchu: | 200 / 350 / 500 l/min |
| Hmotnosť: | 0,53 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
