Bosch Horkovzdušná pistole EasyHeat 500
Kód: 06032A6020
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Balení karton, Dýzy NEJSOU součástí dodávky - dokoupitelné příslušenství
Uživatelské výhody nářadí
- Kompaktní konstrukce s nízkou hmotností a malé rozměry umožňující snadnou a spolehlivou manipulaci
- Vybaveno praktickou uchopovací zónou zaručující dobré ovládání
- Dvě názorné ikony jasně zobrazují dvě snadno ovladatelné nastavení
- Zadní část pistole je vybavena protiskluzovým pogumovaným povrchem umožňujícím její položení
- Různé specifické dýzy vynikajícím způsobem přizpůsobené na každý druh použití
- Měkká tlumicí vložka rukojeti
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro kutily
Práce s nářadím
EasyHeat 500 má nízkou hmotnost, kompaktní design a pohodlnou uchopovací zónu zaručující snadné používání
Tato horkovzdušná pistole s kompaktními rozměry umožňuje spolehlivou manipulaci. EasyHeat 500 má nízkou hmotnost, kompaktní design a pohodlnou uchopovací zónu, které zaručují ergonomickou práci. Jednoduché uživatelské rozhraní je vybaveno dvěma ikonami nastavení teploty pro snadnou volbu správného režimu podle použití. Kromě toho má pogumovanou, protiskluzovou zadní část pro postavení nářadí a vyšší stabilitu. Horkovzdušná pistole zvládne díky různým dýzám množství prací, např. odstraňování nátěrů, rozmrazování vodovodních potrubí, likvidaci plevele, smršťování kabelů a různé kreativní projekty.
Objednací číslo Bosch
06032A6020
0 603 2A6 020
0.603.2A6.020
EAN
3165140887878
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Horkovzdušné pistole |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140887878 |
| Balení: | karton |
| Menovitý príkon: | 1.600 W |
| Teplota: | 300 / 500 °C |
| Prietok vzduchu: | 240 / 450 l/min |
| Hmotnosť: | 0,47 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
