Bosch Horkovzdušná pistole GHG 23-66 Professional
Kód: 06012A6300
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Dýza na ochranu skla 75 mm 1609390452, Plochá dýza 50 mm 1609201795, Balení kufr na přenášení
Výhody pro uživatele nářadí
- Snadné používání: 10 hodnot průtoku vzduchu a snadno nastavitelná teplota (v krocích po 10° C)
- Rychle a hladce dosažitelná teplota 650° C díky výkonnému 2.300 W motoru
- Zvýšená / zlepšená bezpečnost: Díky automatické tepelné ochraně se motor v případě přehřátí vypne
- Stabilní stacionární pozice díky protiskluzovým prvkům
- Lepší manipulace díky měkké rukojeti na obou stranách
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GHG 23-66 Professional: Podrobnější informace
Absolutní kontrola teploty a proudění vzduchu – Horkovzdušná pistole Bosch GHG 23-66 Professional byla speciálně navržena pro náročné aplikace. Se svými 10 rychlostmi proudění vzduchu, digitálně nastavitelnými nastaveními teploty a čtyřmi individuálně nastavitelnými programy nabízí tato horkovzdušná pistole Bosch absolutní kontrolu nad nářadím na každém kroku. Výkonná GHG 23-66 Professional díky svému pozoruhodně silnému 2 300 W motoru bez námahy dosáhne teplot až 650 °C. Pro zvýšenou ochranu uživatele a dlouhou životnost nářadí má funkci tepelné ochrany, která automaticky vypne ohřev, pokud se motor přehřeje, ale ventilátor běží dál.
Objednávací číslo Bosch
06012A6300
0 601 2A6 300
0.601.2A6.300
EAN
3165140889483
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Horkovzdušné pistole |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140889483 |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Menovitý príkon: | 2.300 W |
| Hmotnosť: | 0,67 kg |
| Displej: | 1/4" |
| Regulácia teploty: | po 10 °C |
| Pracovná teplota: | 50 – 650 °C |
| Regulácia prúdenia vzduchu: | 10 stupňov |
| Prietok vzduchu: | 150 – 500 l/min |
| Šírka: | 86 mm |
| Dĺžka: | 245 mm |
| Výška: | 201 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
