Bosch Zásobníkový nástavec GMA 55 Professional
Kód: 1600A025GD
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
GMA 55 Professional, Bit PH2 145 mm, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Kompatibilní napříč modely (starší, novější, akumulátorové, kabelové)
- Šrouby NEJSOU součástí dodávky
Hodí se pro
GTB 185-LI, GSR 18 V-EC TE, GTB 12V-11, GSR 6-25 TE, GSR 6-45 TE Professional
Bosch GMA 55 Professional: Podrobnější informace
Bosch GMA 55 je zásobníkový nástavec pro sádrokartonové šroubováky pro pohodlnou a rychlou práci i v náročných polohách díky ergonomickému designu a nízké hmotnosti méně než 0,4 kg. Hloubka se dá rychle nastavit pomocí kolečka a délka šroubu se dá nastavit i bez nářadí. Otevřená konstrukce usnadňuje čištění, zabraňuje usazování prachu a tím zvyšuje životnost. Nástavec Bosch GMA 55 je vhodný pro šrouby do sádrokartonu o průměru do 5 mm a délce od 25 do 55 mm. Jeho síla je evidentní při opakujících se úlohách, jako je připevňování sádrokartonových panelů na stropy. GMA 55 je kompatibilní se všemi sádrokartonovými šroubováky Bosch Professional a akumulátorovými sádrokartonovými šroubováky, jako jsou GTB 18V-45, GTB 12V-11 nebo GSR 18 V-EC TE. Režim PowerSAVE Bosch GTB 18V-45 Professional funguje i s nástavcem na zásobník GMA 55. Součástí balení je i šroubovací bit PH2 (145 mm).
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Objednací číslo Bosch
1600A025GD
1 600 A02 5GD
1.600.A02.5GD
EAN
4059952593364
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové šroubováky na sádrokarton |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952593364 |
| Balení: | karton |
| Dĺžka skrutky: | 25 – 55 mm |
| Max. priemer stopky: | 5 mm |
| Max. priemer hlavičky skrutky: | 9,5 mm |
| Hmotnosť: | 0,36 kg |
| Dĺžka: | 201 mm |
| Šírka: | 63 mm |
| Výška: | 121 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
