Bosch Aku šroubovák pro suché stavby GTB 12V-11, solo
Kód: 06019E4002
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí dodávky, 1 šroubovací hrot, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Cenově výhodné řešení pro příležitostné použití na montáži suchých staveb – více než 1 200 šroubů na jedno nabití akumulátoru (2,5 Ah)
- Kompaktní tvar a nízká hmotnost pro neunavující práci – 0,9 kg (2,5 Ah) a 207 mm rozměr rukojeti
- Technologie motorů Bosch-EC s funkcí „Electronic Motor Protection“ (EMP) jakož i s motorovou brzdou pro dlouhou životnost
- Integrované osvětlení LED s funkcí dosvitu pro osvětlení pracovní oblasti i na tmavých místech
- Praktický indikátor stavu nabití baterie se třemi LED diodami
- Nastavitelný hloubkový doraz pro přesné nastavení hloubky šroubování
- Kompatibilní se zásobníkem šroubů MA 55 Professional (volitelně) pro sériové aplikace
- Pravoběžný/levoběžný chod
- Standardizované upínání nástrojů pro používání běžných vkládacích nástrojů s 1/4" stopkou
- Osvětlení
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GTB 12V-11 Professional: Podrobnější informace
Bosch GTB 12V-11 Professional je kompaktní akumulátorový sádrokartonový šroubovák pro příležitostné sádrokartonové práce v segmentu 12 V. Vyznačuje se kompaktním a lehkým designem s hmotností 0,9 kg a kapacitou baterie 2,5 Ah a má ergonomický obvod rukojeti pro pohodlnou manipulaci i ve stísněných pracovních prostorech. Má také výkonný a kompaktní 12voltový pohon, který lze použít k upevnění až 1200 šroubů na jedno nabití baterie (2,5 Ah). Pro dlouhou životnost byl tento sádrokartonový šroubovák vybaven bezkartáčovou technologií motoru Bosch s elektronickou ochranou motoru a motorovou brzdou. Toto elektrické nářadí je určeno k upevňování šroubů do sádrokartonu do materiálů, jako je dřevo a kov, a bylo optimalizováno pro šroubování sádrokartonu. Je kompatibilní se všemi 12V bateriemi a nabíječkami Bosch Professional (Professional 12V System) a se zásobníkem MA 55 Professional pro sádrokartonové šroubováky Bosch. GTB 12V-11 Professional je vybaven technologií bezkartáčového motoru Bosch s elektronickou ochranou motoru a motorovou brzdou. Má Autolock, vyměnitelný hloubkový doraz, pravé/levé otáčení a předvolbu rychlosti.
Objednací číslo Bosch
06019E4002
0 601 9E4 002
0.601.9E4.002
EAN
3165140782968
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové šroubováky na sádrokarton |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140782968 |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Krútiaci moment, max. (tvrdý/mäkký spoj): | 11 / 3 Nm |
| Voľnobežné otáčky (1. stupeň / 2. stupeň): | 0 – 3.000 min-1 |
| Hmotnosť s akumulátorom: | 0,9 kg |
| Upínanie nástrojov: | 1/4" vnútorný šesťhran |
| Dĺžka: | 240,0 mm |
| Šírka: | 55,0 mm |
| Výška: | 180,0 mm |
| Max. priemer skrutiek: | 4 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
