Bosch Akumulátorový šroubovák pro suchou výstavbu GTB 185-LI, karton, solo
Kód: 06019K7021
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Držák šroubovacích hrotů (namontovaný na nářadí), 1 šroubovací hrot, Spona na opasek, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Ergonomická konstrukce zaručující menší námahu a komfortnější držení
- Hmotnost 0,95 kg díky přímé liniové konstrukci pohonu Bosch
- Delší doba provozu s 3násobným počtem šroubů na jedno nabití díky technologii PowerSAVE
- Díky novému reverzibilnímu hloubkovému dorazu není nutné odebírat hloubkový doraz při vyskrutkovávání
- Efektivní a výkonné nářadí se 4 500 ot/min pro rychlejší šroubování sádrokartonu
- Delší životnost motoru – delší doba provozu – vyšší výkon díky bezkartáčovému motoru
- Pokud je režim PowerSAVE zapnutý, motor se automaticky aktivuje, když se šroub dotkne stěny
- Držák nářadí s 1/4" vnitřním šestihranem
- Osvětlení pracovní oblasti
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GTB 185-LI Professional: Podrobnější informace
Akumulátorový šroubovák Bosch GTB 185-LI Professional je lehké a ergonomické nářadí poskytující vysoký komfort při celodenní práci. Konstrukce s tenkým tělem navržená s hlavním důrazem na komfortní používání váží méně než 1 kg (bez akumulátoru), a to díky pokročilému systému pohonu v přímé linii. Inovativní režim PowerSAVE prodlužuje dobu provozu, umožňuje práci bez přerušení a zašroubování až 3násobného počtu šroubů na jedno nabití ve srovnání se sádrokartonářským nářadím bez systému PowerSAVE. Životnost tohoto nářadí prodlužuje speciálně navržené protiprachové ochranné těsnění Bosch, které snižuje pronikání prachu a poškození. Tento šroubovák s výstupním výkonem 4 500 ot/min je ideální pro efektivní montáž při suché výstavbě a přesné šroubování sádrokartonářských šroubů až do Ø 4,2 mm do sádrokartonu s lehkou ocelovou konstrukcí 0,5 mm.
Objednací číslo Bosch
06019K7021
0 601 9K7 021
0.601.9K7.021
EAN
4059952581170
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové šroubováky na sádrokarton |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952581170 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky: | 0 - 4.500 min-1 |
| Druh upínacieho skľučovadla: | vnútorný šesťhran 1/4" |
| Krútiaci moment, max. - mäkký skrutkový spoj: | 5,0 Nm |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 0,95 kg |
| Dĺžka hlavy: | 261 mm |
| Max. priemer skrutiek: | 6 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
