Bosch Sádrokartonářský šroubovák GTB 650
Kód: 06014A2000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Spona na opasek, Balení kufr na přenášení
Uživatelské výhody nářadí
- Vysoké otáčky motoru na úrovni 5 000 ot/min umožňují rychlejší šroubování, a tedy rychlejší práci
- Používání se šrouby do sádrokartonu průměru až 4 mm do dvou vrstev sádrokartonu a samovrtnými šrouby průměru až 6 mm do ocelového plechu tloušťky 1,5 mm
- Reverzibilní hloubkový doraz umožňuje odšroubování bez nutnosti jeho odebrání a zaručuje pohodlnou práci a bezpečnost
- Po nasazení automatického zásobníku na šrouby Bosch dosáhnete produktivity vyšší minimálně o 50 %
- Elektronika
- Pravý/levý chod pro vkládání a vyjímání šroubů
- Soft Grip - Pohodlná manipulace nářadí díky rukojeti s měkkou tlumicí vložkou
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GTB 650 Professional: Podrobnější informace
S elektrickým šroubovákem Bosch GTB 650 Professional je montáž sádrokartonu praktická, efektivní a cenově dostupná – zvládne práce se sádrokartonem, tenkou ocelí a plechem. Tento účinný šroubovák s motorem s otáčkami až 5 000 ot/min umožňuje nasazení automatického zásobníku šroubů MA55 a automatické podávání šroubů pro rychlou montáž sádrokartonu. Reverzibilní hloubkový doraz umožňuje odšroubování bez nutnosti jeho odebrání a zaručuje pohodlí a bezpečnost. Používejte toto nářadí se šrouby do sádrokartonu průměru až 4 mm v jedné vrstvě sádrokartonu na lehké ocelové nosné konstrukci a samovrtnými šrouby průměru až 6 mm do ocelového plechu tloušťky 1,5 mm.
Objednací číslo Bosch
06014A2000
0 601 4A2 000
0.601.4A2.000
EAN
3165140920902
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické šroubováky na sádrokarton |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140920902 |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Menovitý príkon: | 650 W |
| Krútiaci moment, max. (mäkký skrutkový spoj): | 12 Nm |
| Menovitý krútiaci moment: | 2,3 Nm |
| Voľnobežné otáčky: | 0 – 5.000 min-1 |
| Hmotnosť: | 1,4 kg |
| Upínanie nástrojov: | 1/4" vnútorný šesťhran |
| Dĺžka: | 283 mm |
| Výška: | 190 mm |
| Šírka: | 68 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
