Bosch Vysokotlaký čistič AdvancedAquatak 160
Kód: 06008A7800
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Nástavec, Nástavec s rotační tryskou, Nástavec s variabilní tryskou, Pevná vějířová tryska, Vodní filtr kovový, Vysokotlaká tryska na čisticí prostředek 550 ml, Vysokotlaká hadice 8 m, Vysokotlaká pistole Bosch, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Poskytuje úžasný čisticí účinek
- Kompaktní a vybavený praktickými funkcemi
- Odolná konstrukce
- Dodává se s bubnem na vysokotlakou hadici a stabilizační podložkou pro rychlejší, jednodušší nastavení a používání
- Ve standardní výbavě se dodává s vysokotlakou tryskou na čisticí prostředky pro rychlejší a účinnější práci
- Dodává se s novou tryskou se širokým proudem pro rychlejší mytí a nenáročné čištění
- Dodává se s variabilní a rotační tryskou pro různé druhy náročného čištění
- Standardně dodávaná tvrdá 8 m hadice vyztužená ocelí
- Kompaktní
- Připravený k používání ihned po rozbalení
- Úložný prostor pro veškeré příslušenství/hadice/kabely
- Snadná rychlospojka
- Bezpečné uložení pistole
- Samonasávání/použití nádrží na vodu
- Vodní filtr
- Celokovové čerpadlo
- Systém auto-stop
- Teleskopický nástavec
- Buben vysokotlaké hadice
zelené zahradní nářadí Bosch DIY - nářadí na zahradu pro kutily
Práce s nářadím
Vysoce výkonné řešení čištění zvládne s lehkostí nejnáročnější čištění
Bosch AdvancedAquatak 160 nabízí vysoký čisticí výkon s technologií čerpadel Quad. Přídavný válec čerpadla Quad nabízí mimořádný výkon pro realizaci náročných úkolů v kratším čase. Bubnová hadice pro vysokotlakou hadici odbourává stres při sestavování vysokotlakého čističe. Pro dosažení mimořádně univerzálního výkonu při čištění rovněž nabízí robustní a odolné trysky. Zvládá velké a náročné projekty čištění, jako jsou stěny, velká vozidla, terasy, příjezdové cesty, bazény a čluny. Násuvné spojky a uložení pistole zjednodušují čištění.
Objednací číslo Bosch
06008A7800
0 600 8A7 800
0.600.8A7.800
EAN
3165140852296
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysokotlaké čističe Aquatak |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140852296 |
| Balení: | karton |
| Buben vysokotlaké hadice: | ano |
| Max. tlak: | 160 bar |
| Napětí: | 230 V |
| Typ motora: | Asynchrónny |
| Príkon motora: | 2.600 W |
| Typ čerpadla: | Tlaková nádoba 4 |
| Materiál čerpadla: | Celokovové |
| Max. prietok: | 570 l/h |
| Max. teplota privádzanej vody: | 40 °C |
| Dĺžka sieťovej šnúry: | 5 m |
| Typ hadice: | PU (polyuretán) |
| Dĺžka hadice: | 8 m |
| Druh rukoväte: | Teleskopická |
| Výška rukoväte: | 1 m |
| Hmotnosť (bez príslušenstva): | 23,4 kg |
AdvancedAquatak 150 / AdvancedAquatak 160
Návod: AdvancedAquatak sestaven za 25 sekund
Vysokotlaké čističe Bosch AdvancedAquatak
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
