Bosch Úhloměr UniversalAngle
Kód: 0603676001
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Ochranné pouzdro, Prodloužení ramen, Baterie 2 x 1,5 V LR06 (AA), Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Rychlé a jednoduché měření, výpočet a přenos úhlů
- Rozsah měření 0° – 220°, délka ramene 40 cm
- Integrované funkce pro přesný výpočet jednoduchých a složených pokosů
- Praktické výsuvné prodlužovací rameno pro měření na těžko přístupných místech
- Pro instalaci podlahových lišt, stropních lišt, podlahovin a dlažeb
- Nářadí podporuje trvalou udržitelnost, více podrobností naleznete níže
- Funkce vypočítávání
- Paměťová funkce
Měřicí technika Bosch DIY - nářadí pro kutily
Práce s nářadím
Umožňuje jednoduché a přesné měření, výpočet a přenos úhlů
Nářadí UniversalAngle umožňuje rychlé a jednoduché měření, výpočet a přenos úhlů. Je vybaveno praktickým posuvným ramenem, které lze prodloužit až o 35 cm pro měření pomocných úhlů v těžko přístupných rozích, díky čemuž je ideálním nářadím při instalaci podlahovin a dlažeb. Integrované funkce měření pomáhají při snadném výpočtu jednoduchých a složených pokosů, což usnadňuje přesné nastavení pokosových pil na požadované úhly – vynikající nářadí zejména při montáži podlahových soklových lišt a stropních lišt.
Objednací číslo Bosch
0603676001
0 603 676 001
0.603.676.001
EAN
4059952648224
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úhloměry |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952648224 |
| Balení: | karton |
| Rozsah merania: | 0° - 220° |
| Presnosť merania, uhol: | 0,2° |
| Presnosť merania, libely: | 1,5 mm/m |
| Presnosť vypočítavania uhlov: | 0,1° |
| Napájanie: | 2 x 1,5 V LR6 (AA) |
| Výkon batérií cca: | 25 h |
| Automatické vypnutie po cca: | 5 min |
| Dĺžka ramien: | 40 cm |
| Hmotnosť, cca: | 0,86 kg |
| Dĺžka: | 425 mm |
| Šírka: | 58 mm |
| Výška: | 41 mm |
Meracie prístroje Bosch. Jednoduché ako vždy. Udržateľnejšie než v minulosti.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
