Bosch Digitální úhloměr GAM 270 MFL
Kód: 0601076400
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
4x 1,5 V baterie LR6 (velikost AA), Prodloužení ramene, Ochranné pouzdro, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Digitální úhloměr a měřič sklonu v jednom přístroji
- Vypočítá úhel pokosu a skosení bez dalších pomůcek
- Měřič sklonu s laserem s dosahem do 30 m
- Přesný přenos úhlů díky mechanické zajišťovací šroubovice
- Funkce Hold pro přidržení a přenesení výsledku měření stisknutím tlačítka
- Provozní režim „Jednoduché zešikmení“
- Provozní režim „Dvojité zešikmení“
- Provozní režim „Měření sklonu“
- Optimální čitelnost díky otočnému, osvětlenému displeji
- Výpočet pokosových úhlů
- Ochrana proti prachu a stříkající vodě na úrovni IP54
- Není nutná žádná kalibrace
- Používání v souladu s určením: Měřicí přístroj je určen k měření a přenášení sklonů a úhlů, k výpočtu jednoduchých a dvojitých úhlů zešikmení a sklonu, jakož i ke kontrole a vyrovnávání vodorovných a svislých linií nebo rovin. Je vhodný pro používání v interiéru i exteriéru. Tento výrobek je spotřební laserový výrobek v souladu s normou EN 50689. Dosah laseru platí pro interiér. Pracovní dosah se může následkem nepříznivých podmínek (například přímé záření slunečního světla) zmenšit.
Měřicí technika Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Objednací číslo Bosch
0601076400
0 601 076 400
0.601.076.400
EAN
3165140781527
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úhloměry |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140781527 |
| Balení: | karton |
| Rozsah merania: | 0 – 270° |
| Presnosť merania uhlov: | ± 0,1° |
| Najmenšia zobrazovaná jednotka: | 0,1° |
| Rozsah merania – meranie sklonu: | 0 – 360° (4 × 90°) |
| Trieda lasera: | 2 |
| Pracovný dosah lasera, max.: | 30 m (platí pre interiér pri optimálnych svetelných podmienkach) |
| Napájanie: | 4 × 1,5 V LR6 (AA) |
| Výkon batérií cca: | 50 h |
| Automatické vypnutie po cca: | 30 min |
| Dĺžka ramien: | 600 mm |
| Hmotnosť: | 1,7 kg |
| Dĺžka: | 684 mm |
| Šírka: | 52 mm |
| Výška: | 60 mm |
Uhlomer a vodováha Bosch GAM 270 MFL Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
