Bosch Digitální úhloměr GAM 220 MF
Kód: 0601076600
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
4x 1,5 V baterie LR6 (velikost AA), Prodloužení ramene, Ochranné pouzdro, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Rychlý výpočet a přenos úhlů díky funkci uložení do paměti pro často používané rozměry úhlů
- Automatický výpočet jednoduchých a dvojitých úhlů zkrácení a šikmých úhlů bez dalších pomůcek
- Funkce Hold pro přidržení a přenesení výsledku měření stisknutím tlačítka
- Provozní režim „Jednoduché zkosení“
- Provozní režim „Dvojité zkosení“
- Osvětlení displeje
- Výpočet pokosových úhlů
- Ochrana proti prachu a stříkající vodě na úrovni IP54
- Není nutná žádná kalibrace
- Používání v souladu s určením: Měřicí přístroj je určen k měření a přenášení úhlů a k výpočtu jednoduchých a dvojitých úhlů zkosení. Je vhodný pro použití v interiéru i exteriéru.
Měřicí technika Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Objednací číslo Bosch
0601076600
0 601 076 600
0.601.076.600
EAN
3165140798860
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úhloměry |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140798860 |
| Balení: | karton |
| Rozsah merania: | 0 – 220° |
| Presnosť merania uhlov: | ± 0,1° |
| Najmenšia zobrazovaná jednotka: | 0,1° |
| Napájanie: | 4 × 1,5 V LR6 (AA) |
| Výkon batérií cca: | 80 h |
| Automatické vypnutie po cca: | 30 min |
| Dĺžka ramien: | 400 mm |
| Hmotnosť: | 1,2 kg |
| Dĺžka: | 447 mm |
| Šírka: | 52 mm |
| Výška: | 60 mm |
Uhlomery Bosch GAM 220 / GAM 220 MF Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
