Bosch Digitální úhloměr GAM 220
Kód: 0601076500
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
4x 1,5 V baterie LR6 (velikost AA), Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Rychlé a přesné zjišťování úhlů
- Přesný přenos úhlů na obrobky díky mechanické zajišťovací šroubovice
- Funkce Hold pro přidržení a přenesení výsledku měření stisknutím tlačítka
- Osvětlení displeje
- Ochrana proti prachu a stříkající vodě na úrovni IP54
- Není nutná žádná kalibrace
- Používání v souladu s určením: Měřicí přístroj je určen k měření a přenášení úhlů (horizontálních a vertikálních) například při výrobě na míru při výstavbě interiérů, stavbě schodišť nebo při venkovních obkladech. Je vhodný pro používání v interiéru i exteriéru.
Měřicí technika Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Objednací číslo Bosch
0601076500
0 601 076 500
0.601.076.500
EAN
3165140798846
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úhloměry |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140798846 |
| Balení: | karton |
| Rozsah merania: | 0 – 220° |
| Presnosť merania uhlov: | ± 0,1° |
| Najmenšia zobrazovaná jednotka: | 0,1° |
| Napájanie: | 4 × 1,5 V LR6 (AA) |
| Výkon batérií cca: | 80 h |
| Automatické vypnutie po cca: | 30 min |
| Dĺžka ramien: | 400 mm |
| Hmotnosť, cca: | 1,3 kg |
| Dĺžka: | 447 mm |
| Šírka: | 52 mm |
| Výška: | 60 mm |
Uhlomery Bosch GAM 220 / GAM 220 MF Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
