Bosch Sada GSR 180-LI, kufr + 23 ks příslušenství
Kód: 06019F810A
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2 Li-Ion akumulátory 2,0 Ah, Nabíječka, 11dílná sada šroubovacích bitů, 12dílná sada vrtáků, Balení kufr na přenášení
Uživatelské výhody nářadí
- Vyměnitelné uhlíkové kartáčky: prodlužují životnost motoru
- Elektronická ochrana článků (ECP): chrání baterii před přetížením, přehřátím a úplným vybitím
- Indikace stavu nabití nářadí: blikající LED dioda informuje, zda nedošlo k vypnutí nářadí z důvodu elektronické ochrany článků (ECP) nebo ochrany před proudovým přetížením
- Cenově dostupné: kvalita Bosch za přijatelnou cenu
- Odolné: konstrukce s robustním krytem a ochranou baterie
- Jednoduchý servis: motor je vybaven vyměnitelnými uhlíkovými kartáčky, které usnadňují údržbu a zajišťují provozuschopnost
- Ergonomická rukojeť: zvýšená ovladatelnost a komfortní držení
- Jednoobjímkové 13 mm sklíčidlo: bezpečné uchycení a snadná výměna příslušenství bez použití nástroje
- Vícestupňová
- Pravý/levý chod
- Elektronika
- Auto-Lock
- Měkká tlumicí vložka rukojeti
- Osvětlení
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Objednací číslo Bosch
06019F810A
0 601 9F8 10A
0.601.9F8.10A
EAN
3165140978170
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové vrtací šroubováky bez příklepu |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140978170 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Druh upínacieho skľučovadla: | rýchloupínacie |
| Krútiaci moment, max. (tvrdý/mäkký spoj): | 54 / 21 Nm |
| Voľnobežné otáčky (1. stupeň / 2. stupeň): | 0 – 450 / 1.700 min-1 |
| Upínací rozsah skľučovadla, min/max: | 1,5 / 13 mm |
| Hmotnosť s akumulátorom: | 1,59 kg |
| Počet stupňov krútiaceho momentu: | 20+1 |
| Dĺžka: | 198 mm |
| Šírka: | 62 mm |
| Výška: | 225 mm |
| Max. priemer vrtu do dreva: | 35 mm |
| Max. priemer vrtu do ocele: | 10 mm |
| Max. priemer skrutiek: | 10 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Renovuj s Bosch Professional: Výmena okien
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
