Bosch Akumulátorový vŕtací skrutkovač GSR 12V-32 FC Professional, L-Boxx, 2x aku 2 Ah
Kód: 06019N7104
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2× akumulátory GBA 12V 2.0Ah 1600Z0002X, Nabíječka GAL 12V-20 Professional, Nástavec pro vrtací kladivo GFA 12-H 1600A024LN, Sklíčidlo pro vrták do kovu GFA 12-M 1600A037MD, Hloubkový doraz 1613001009, Přídavná rukojeť, Balení L-BOXX 102 1600A012FZ
Uživatelské výhody nářadí
- Vysoká míra ochrany uživatele díky funkci Advanced KickBack Control, která minimalizuje riziko zranění
- Všestrannost díky snadno vyměnitelným nástavcům FlexiClick, které šetří čas a místo
- Pohodlná práce i v nejužších prostorech a na těžko dostupných místech díky vysoce kompaktní konstrukci
- Výjimečnost: tento 12V akumulátorový šroubovák lze přeměnit na vrtací kladivo systému SDS plus po nasazení nástavce pro vrtací kladivo PRO GFA 12-H
- Maximální přesnost i při práci blízko hran a stěn nebo kolem rohů díky vystředěnému a pravému úhlu nástavce
Bosch GSR 12V-32 FC Professional: Podrobnější informace
Akumulátorový vrtací šroubovák Bosch PRO GSR12V-32 FC Professional poskytne nejlepší ovládání s pokročilou funkcí Advanced KickBack Control. Tato technologie minimalizuje riziko poranění v případě neočekávaného zaseknutí vrtákového bitu nebo i pomalého otáčení nářadí kolem osy vrtání a pozvolného zvyšování potřebné přídržné síly. Tento vrtací šroubovák je velmi všestranný díky systému Bosch Professional FlexiClick s snadno vyměnitelnými vrtáky/hroty pro vrtání a šroubování. Nářadí je díky své velmi kompaktní konstrukci ideální pro vrtání a šroubování šroubů ve stísněných prostorech.
S unikátním nástavcem pro vrtací kladivo PRO GFA12-H lze nářadí přeměnit na vrtací kladivo systému SDS plus připravené pro vrtání s příklepem do betonu do průměrů Ø10 mm. Pomocí vystředěného nástavce PRO GFA12-E bude přesná práce v blízkosti hran a stěn navíc velmi snadná. Pravý úhel nástavce PRO GFA 12-W přemění vrtací šroubovák na úhlovou vrtačku. Tyto nástavce lze zajistit v 16 různých polohách v rozsahu 360° bez nutnosti jejich odebírání z nářadí. Nástavce FlexiClick dokáží nahradit specializované nářadí pro příležitostné používání, což znamená nižší hmotnost na pracovišti. Systém Bosch Professional FlexiClick: Dokonalé vybavení pro profesionální práci.
Bosch PRO GSR12V-32 FC Professional je vynikající nářadí pro šroubování a vrtání do dřeva, kovu a při zkombinování s PRO GFA 12-H i do betonu, zdiva a kamene. Další informace: PRO GSR12V-32 FC má funkci Advanced KickBack Control, bezuhlíkový motor, intenzivní pracovní světlo a sponu na opasek.
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Objednací číslo Bosch
06019N7104
0 601 9N7 104
0.601.9N7.104
EAN
4053423342956
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové vrtací šroubováky bez příklepu |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423342956 |
| Balení: | L-BOXX |
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Krútiaci moment (tvrdý/mäkký spoj): | 32 / 21 Nm |
| Voľnobežné otáčky (1. stupeň / 2. stupeň): | 0 – 475 / 1.800 min-1 |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 0,6 kg |
| Dĺžka: | 109 mm |
| Výška: | 160 mm |
| Hĺbka: | 54 mm |
| Upnutie nástroja skrutkovača: | 6,35 (¼") mm |
| Max. priemer vrtu do dreva: | 35 mm |
| Max. priemer vrtu do ocele: | 10 mm |
| Max. priemer skrutiek: | 8 mm |
Bosch GSR 12V-32 FC Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
