Bosch Pokosová pila na kovy GCD 12 JL
Kód: 0601B28000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Pilový kotouč, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Přesné výsledky s menší potřebou dokončovacích prací díky minimálnímu zbarvení při náběhu a nízké tvorbě otřepů s pilovými listy „Expert for Steel“
- Přesné vedení řezu díky integrovanému laseru
- 100 % bez jisker pro bezpečné pracovní prostředí
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Funkce pozvolného spouštění – při startu se dočasně sníží zatížení a krouticí moment motoru
- Rychlý postup práce díky silnému 2 000wattovému motoru
- Pozvolný rozběh stroje s omezovačem rozběhového proudu
- Perfektní podpora dlouhých obrobků díky dlouhému integrovanému bočnímu prodloužení
- Nastavení úhlu bez použití nástrojů, pro snadnou manipulaci a přesné šikmé řezy
- Spolehlivý dosedací stůl z vyztuženého hliníkového odlitku
- Dobře čitelná stupnice zjednodušuje nastavení v rozsahu 90º až 45º
Bosch GCD 12 JL Professional: Podrobnější informace
Pokosová pila na kovy Bosch GCD 12 JL Professional, tzv. „pomaloběžka“ je jako stacionární nářadí určená k provádění podélných a příčných řezů s rovným průběhem a horizontálním úhlem pokosu do 45°, do kovových materiálů, bez použití vody, přičemž řezy se provádějí pilovými kotouči. Pila je vhodná pro čisté řezy, bez potřeby chlazení vodou. Předností pily GCD 12 JL je nízká tvorba jisker během pilování, jakož i méně zbarvené kovy po řezu. Funkce jako je pozvolný rozběh, bezúdržbové nastavení úhlu, integrovaný laser, činí pilu GCD 12 JL Professional praktickou a všestrannou při plnění nejrůznějších prací.
Objednací číslo Bosch
0601B28000
0 601 B28 000
0.601.B28.000
EAN
3165140721561
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kapovacie a pokosové píly |
|---|---|
| EAN: | 3165140721561 |
| Balení: | karton |
| Průměr kotouče: | 305 mm |
| Upínací otvor: | 25,4 mm |
| Menovitý príkon: | 2.000 W |
| Voľnobežné otáčky: | 1.600 min-1 |
| Hmotnosť: | 20 kg |
| Max. hrúbka tela listu: | 2,5 mm |
| Min. hrúbka tela listu: | 1,8 mm |
| Kapacita rezu kruh priemer 0°: | 115 mm |
| Kapacita rezu obdĺžnik 0°: | 158 x 80 mm |
| Kapacita rezu štvorhran 0°: | 100 x 100 mm |
| Kapacita rezu L-profil 0°: | 110 x 110 mm |
| Kapacita rezu kruh priemer 45° zošikmenie: | 90 mm |
| Kapacita rezu obdĺžnik 45° zošikmenie: | 85 x 85 mm |
| Kapacita rezu štvorhran 45° zošikmenie: | 85 x 85 mm |
| Kapacita rezu L-profil 45° zošikmenie: | 85 x 85 mm |
| Dĺžka: | 517 mm |
| Šírka: | 327 mm |
| Výška: | 383 mm |
| Laser: | áno |
| Napätie: | 230 V |
Bosch Pokosová píla na kovy GCD 12 JL
Obrábanie kovov s Bosch Professional
Profesionálne píly na kov GCO 14-24 J a GCD 12 JL
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
