Bosch Dělicí kotoučová pila na kovy GCO 14-24 J
Kód: 0601B37200
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Vysoká kapacita zatížení pro nejtěžší aplikace: Výkonný motor s příkonem 2 400 W
- Zvýšené využití řezného kotouče o 20 %
- Pokročilá podpora pro řezné materiály: Robustní a velká základna
- Pozvolný rozběh kotouče pro jednodušší a bezpečnější obsluhu
- Kontinuální řezání menší silou: Povrchová úprava kompresní pružina
- Stabilita na nerovných površích: Velké podložky a gumové nožičky poskytují optimální podporu
- Pozvolný rozběh
Elektrické nářadí je jako stacionární nářadí určeno k provádění podélných a příčných řezů s rovným průběhem řezu a se šikmými úhly do 45° pomocí řezných kotoučů do kovových materiálů bez použití vody. Použití diamantových řezných kotoučů není přípustné.
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GCO 14-24 J Professional: Podrobnější informace
Řezací pila Bosch GCO 14-24 J Professional poskytuje vysoký výkon v segmentu 355 mm a je vybavena pro nejnáročnější oblasti použití. Její vysoká výkonová kapacita a robustní konstrukce zaručují vysokou přetížitelnost i při náročných úlohách. Díky patentovanému systému upínání zajišťuje řezací pila o 20 % vyšší využití kotouče. Konzistentní řezný výkon je dosažen pomocí pevné základny s gumovými nožičkami, která zajišťuje stabilitu i na mírně nerovném povrchu. Ideální pro všeobecné a venkovní renovační práce, jakož i pro stavební inženýrství, tuto řezací pilu lze použít k řezání masivní oceli a 45° řezů na pravých nebo plných ocelových tyčích, jakož i k řezání výztuže do plné oceli. Díky funkci pozvolného rozběhu řezací pily GCO 14-24 J Professional je možné vyhnout se náhlému rázovému proudu při spouštění nářadí.
Objednací číslo Bosch
0601B37200
0 601 B37 200
0.601.B37.200
EAN
3165140966320
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stacionárne píly na kov |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140966320 |
| Balení: | karton |
| Průměr kotouče: | 350 mm, 355 mm |
| Upínací otvor: | 25,4 mm |
| Menovitý príkon: | 2.400 W |
| Voľnobežné otáčky: | 3.800 min-1 |
| Hmotnosť: | 18,0 kg |
| Max. hrúbka kotúča: | 3 mm |
| Kapacita rezu obdĺžnik 0°: | 100 x 196 mm |
| Kapacita rezu štvorhran 0°: | 119 x 119 mm |
| Kapacita rezu L-profil 0°: | 130 x 130 mm |
| Kapacita rezu rúra 0°: | 129 mm |
| Kapacita rezu obdĺžnik 45° zošikmenie: | 107 x 115 mm |
| Kapacita rezu štvorhran 45° zošikmenie: | 110 x 110 mm |
| Kapacita rezu L-profil 45° zošikmenie: | 115 x 115 mm |
| Kapacita rezu rúra 45° zošikmenie: | 128 mm |
| Dĺžka: | 520 mm |
| Šírka: | 256 mm |
| Výška: | 400 mm |
| Laser: | nie |
| Napätie: | 230 V |
Obrábanie kovov s Bosch Professional
Profesionálne píly na kov GCO 14-24 J a GCD 12 JL
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
