Bosch Akumulátorová pila na kov GCD 18V-355 Professional, solo
Kód: 0601B59000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- 18V bezkartáčový motor poskytuje výkon z baterie odpovídající 2000W elektrické rozbrušovací pily
- Rozbrušovací pila umožňuje rychlé řezání za studena a bez otřepů při konstantní hloubce řezu
- Díky přesné laserové linii řezu je snadné umístit obrobek a zarovnat řez
- Dokonalé beznástrojové upínání obrobku s beznástrojovým nastavitelným pravítkem
- Indikátor přetížení pro prodloužení životnosti akumulátoru a pilového kotouče
Práce s nářadím
Bosch GCD 18V-355 Professional: Podrobnější informace
Zcela první 18V akumulátorová rozbrušovací pila poháněná jedinou baterií řeže kov, a to zcela kdekoli. Díky přesné laserové linii řezu je snadné umístit obrobek a zarovnat řez. Beznástrojové nastavitelné pravítko usnadňuje dokonalé umístění obrobku – rychle a jednoduše. Indikátor přetížení pomáhá předcházet nadměrné přítlačné síle a prodlužuje životnost akumulátoru i pilového kotouče. Bosch GCD 18V-355 Professional řeže kov za studena, rychle a čistě s minimálním jiskřením.
Bosch GCD 18V-355 Professional je ideální pro řezání všech druhů kovových materiálů a profilů. Plná systémová kompatibilita: GCD 18V-355 Professional lze namontovat na všechny stojany kapovacích a pokosových pil Bosch GTA pomocí speciálního adaptéru. Nářadí disponuje čelistí pro trubky pro bezpečné a efektivní upnutí a vysokou řeznou kapacitou max. 127 mm vertikálně a max. 194 mm horizontálně.
Objednací číslo Bosch
0601B59000
0 601 B59 000
0.601.B59.000
EAN
4053423336993
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dílna |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423336993 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Průměr kotouče: | 355 mm |
| Upínací otvor: | 25,4 mm |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky: | 1 300 min-1 |
| Typ lasera: | 650 nm, < 1 mW |
| Trieda lasera: | 2 |
| Hrúbka tela kotúča: | 1,8 – 2,5 mm |
| Rozmery (D × Š × V): | 603 x 305 x 676 mm |
| Hmotnosť: | 19,8 kg |
Bosch GCD 18V-355 Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
