Bosch Míchačka GRW 18V-160 Professional
Kód: 06011C3000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Míchadlo nástroj NENÍ součástí dodávky, 2× klíč, 22/24 mm 1619PS1321, Prodlužovací díl M14 – 7 cm 1619PS1772, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Míchání bez stříkání díky 3 možnostem regulace rychlosti
- Míchání různých materiálů bez námahy díky výkonnému bezkartáčovému motoru se 2 převodovými stupni
- Pohodlný, ergonomický design s velkou rukojetí a prodloužením pro vyšší uživatele
- Vynikající výkon míchání díky konstantním otáčkám i při vyšším zatížení
- Ochrana proti zpětnému rázu pro vypnutí nářadí, aby se snížilo riziko náhlých reakcí točivého momentu
- Optimalizovaný točivý moment pro šroubování a udržování otáček při vrtání díky 2stupňové planetové převodovce
- Maximální průměr míchadla 160 mm
- Kickback Control: Snižuje riziko náhlé reakce nářadí při zaseknutí díky automatickému vypnutí nářadí
- Constant Speed: Nejlepší výsledky práce s konstantními otáčkami díky elektronické regulaci otáček – i při zatížení
- Speed Selection: Volba otáček pro méně rozstřikování materiálu při míchání
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GRW 18V-160 Professional: Podrobnější informace
Bosch GRW 18V-160 Professional je robustní, výkonné akumulátorové míchadlo, které si snadno poradí se všemi materiály. Míchadlo usnadňuje míchání bez rozstřikování díky funkci měkkého startu, spínači variabilní rychlosti pro plnou kontrolu a otočnému voliči pro volbu rychlosti. Bosch GRW 18V-160 Professional zajišťuje míchání bez námahy – ať už u tekutého, krémového materiálu nebo tuhého betonu. Díky silnému bezkartáčovému motoru a dvěma převodovým stupňům lze výkon a rychlost nastavit tak, aby vyhovovala všem požadavkům. Rukojeť umožňuje pohodlné uchopení míchadla do rukou a udržovat je v přirozené, ergonomické poloze. Záda navíc chrání pohodlná pracovní výška a nástavec pro vyšší uživatele. Zvolená pracovní rychlost, která zůstává konstantní i při vyšším zatížení, zajišťuje vynikající výkon míchání. Kromě toho funkce KickBack Control vypne nářadí, aby se snížilo riziko náhlých reakcí nářadí při neočekávaném zvýšení točivého momentu.
Výkonné akumulátorové míchadlo Bosch GRW 18V-160 Professional je ideální pro zednické a renovační práce jako je míchání betonu na betonové formy, konstrukce šikmých stěn a terénní úpravy. Toto všestranné nářadí lze použít na různé materiály, jako je malta na zdění, omítka na renovaci nebo beton na vytváření základů a na opravné práce. Snadno si poradí s různými konzistencemi od tekutých po krémové a dokonce i s většími množstvími betonu.
Nářadí je kompatibilní se všemi bateriemi Bosch a AMPShare 18V. Má robustní konstrukci s pevným kovovým rámem, vyměnitelnými gumovými tlumiči a rámem na ochranu baterie. Se závitovým připojením M14 lze míchadlo použít se všemi míchacími koši do 160 mm.
Objednávací číslo Bosch
06011C3000
0 601 1C3 000
0.601.1C3.000
EAN
4053423302929
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Miešadlá |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423302929 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Upínání nástrojů: | M 14 |
| Menovité napätie: | 18 V |
| Voľnobežné otáčky 1. stupeň: | 0 – 530 min-1 |
| Voľnobežné otáčky 2. stupeň: | 0 – 720 min-1 |
| Upnutie nástroja: | M 14 |
| Priemer hlavy miešadla, max.: | 160 mm |
| Mechanické prepínanie rých- lostných stupňov: | áno |
| Pozvoľný rozbeh: | áno |
| Predvoľba otáčok: | áno |
| Konštantná elektronika: | áno |
| KickBack Control: | áno |
| Hmotnosť: | 4,8 kg |
| Odporúčaná teplota okolia pri nabíjaní: | 0 ... +35 °C |
| Povolená teplota okolia pri prevádzke a pri skladovan: | –20 ... +50 °C |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
