Bosch Míchačka GRW 18V-120 Professional
Kód: 06011C2000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Nástroj na míchání NENÍ součástí dodávky, 2× klíč, 22/24 mm 1619PS1321, Prodlužovací díl M14 – 13 cm 1619PS1323, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Kompaktní, ergonomická konstrukce s vysoce nastavitelnou rukojetí a prodlužovacím prvkem 13 cm
- Míchání bez rozstřikování díky možnosti nastavení 3 rychlostí
- Vynikající míchání i při vyšším zatížení díky konstantní rychlosti
- Spolehlivé míchání různých materiálů s výkonným bezkartáčovým motorem
- Ochrana technologií KickBack Control, která vypne nářadí a snižuje riziko náhlého zpětného rázu
- Ergonomická práce díky plynule nastavitelné rukojeti podle potřeb uživatele
- Maximální průměr míchadla 120 mm, Ø 4,7 palce
- Kickback Control: Snižuje riziko náhlé reakce nářadí při zaseknutí díky automatickému vypnutí nářadí
- Constant Speed: Nejlepší výsledky práce s konstantními otáčkami díky elektronické regulaci otáček – i při zatížení
- Speed Selection: Volba otáček pro menší rozstřikování materiálu při míchání
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GRW 18V-120 Professional: Podrobnější informace
Bosch GRW 18V-120 Professional je preferované míchadlo, pokud potřebujete často míchat malé množství v malých nádobách. Toto ergonomicky navržené míchadlo se pohodlně používá a je šetrné k zádům díky kompaktním rozměrům, vysoce nastavitelné pozici rukojeti a prodlužovacímu prvku o 13 cm. Míchání bez rozstřikování nebylo nikdy jednodušší díky 3 možnostem jemného nastavení rychlosti míchání: kolečkem nastavení rychlosti, spínačem variabilní rychlosti nebo plynulým spuštěním. Tato kompaktní alternativa k větším míchadlům je vybavena výkonným motorem, který zaručuje spolehlivé míchání různých materiálů. Rovněž se můžete spolehnout na vynikající míchací výkon, protože zvolená rychlost míchání je konstantní i při větším zatížení. Navíc technologie KickBack Control vypne nářadí, aby snížila riziko zpětného rázu při nečekaném nárůstu krouticího momentu.
Akumulátorové míchadlo Bosch GRW 18V-120 Professional je správným nářadím pro montéry suchých konstrukcí a omítkáře, obkladače a malíře, jakož i zedníky a restaurátory. Toto všestranné míchadlo lze používat k míchání: sádrových omítkových směsí na omítání sádrokartonu a sádrovláknitých desek, lepidla na lepení obkladů a dlažby, velkého množství barvy na stěny a stropy, malty nebo omítky na omítání stěn, jakož i nivelačních potěrů na vyrovnávání podlah.
Objednací číslo Bosch
06011C2000
0 601 1C2 000
0.601.1C2.000
EAN
4053423256154
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Miešadlá |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423256154 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Upínání nástrojů: | M 14 |
| Menovité napätie: | 18 V |
| Voľnobežné otáčky: | 0 – 600 min-1 |
| Upnutie nástroja: | M 14 |
| Priemer hlavy miešadla, max.: | 120 mm |
| Pozvoľný rozbeh: | áno |
| Predvoľba otáčok: | áno |
| Konštantná elektronika: | áno |
| KickBack Control: | áno |
| Hmotnosť: | 2,9 kg |
| Odporúčaná teplota okolia pri nabíjaní: | 0 ... +35 °C |
| Povolená teplota okolia pri prevádzke a pri skladovan: | –20 ... +50 °C |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
