Bosch Míchačka GRW 140 Professional
Kód: 06011C4020
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Míchadlo nástroj NENÍ součástí dodávky, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Rychlejší a snadnější míchání velkých objemů díky vysokovýkonnému motoru třídy 1 400 W
- Díky indikátoru LED životnosti uhlíků šetří čas a nutnost údržby
- Komfortní míchání s menší námahou díky ergonomické rukojeti ve tvaru volantu
- Lepší ovládání a vyšší bezpečnost díky funkci plynulého spouštění a ovládání konstantní rychlosti
- Nejlepší výsledky práce s konstantními otáčkami díky elektronické regulaci otáček – i při zatížení
- Optimalizovaný krouticí moment pro šroubování a udržování otáček při vrtání díky 2stupňové planetové převodovce
- Plynulý rozběh
- Předvolba otáček
- Konstantní elektronika
- Ochrana proti opětovnému spuštění
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GRW 140 Professional: Podrobnější informace
Používání vrtačky pro míchání betonu, barvy, omítky nebo jiných stavebních materiálů může být náročné. Nyní vám nabízíme mimořádně účinné míchadlo Bosch GRW 140 Professional, s nímž můžete ušetřit čas a míchat s menší námahou. S tímto elektrickým míchadlem lze snadno míchat velké objemy díky výkonnému motoru třídy 1 400 W. A umožňuje komfortní práci i během dlouhých hodin díky ergonomickému držadlu ve tvaru volantu. Indikátor LED funguje jako připomínka, kdy je třeba vyměnit uhlíky motoru. Uhlíky lze nahradit přes kryt umožňující snadnou výměnu. Běžní stavebníci, malíři, omítkáři, obkladači nebo jiné stavební profese ocení jednoduchost a efektivitu tohoto výkonného míchadla. Lze jej využívat k míchání betonu, omítky, barvy, malty a jiných materiálů.
Objednací číslo Bosch
06011C4020
0 601 1C4 020
0.601.1C4.020
EAN
4053423245127
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Miešadlá |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423245127 |
| Balení: | karton |
| Upínání nástrojů: | M 14 |
| Menovitý príkon: | 1.400 W |
| Voľnobežné otáčky - 1. stupeň: | 200 – 480 min-1 |
| Voľnobežné otáčky - 2. stupeň: | 300 – 750 min-1 |
| Menovitý krútiaci moment - 1. stupeň: | 10,2 Nm |
| Menovitý krútiaci moment - 2. stupeň: | 6,7 Nm |
| Výkon: | 500 W |
| Hmotnosť: | 4,2 kg |
| Maximálny priemer miešacieho nástroja: | 140 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
