Bosch Míchačka GRW 18-2 E
Kód: 06011A8000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Míchačka o průměru 160 mm, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Dvojrychlostní míchačka na míchání řídkých a hustých materiálů
- Výkonný 1 800wattový motor (2 rychlosti)
- Ergonomická rámová rukojeť
- Pro míchačky do průměru 180 mm
- Elektronický spínač pro plynulou elektronickou změnu počtu otáček
- Pro náročné, dlouhodobé používání
- Více stupňová
- Plynulá regulace otáček
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GRW 18-2 E Professional: Podrobnější informace
GRW 18-2 E Professional je výkonná elektrická dvojrychlostní míchačka Bosch. Silný motor třídy 1 800 W zaručuje výkonné a rychlé míchání. Ergonomická celoobvodová rukojeť umožňuje komfortní manipulaci. Snadné ovládání díky spoušti s variabilní rychlostí a funkcí aretace. Toto nářadí Bosch je určeno k míchání omítky, betonu a barvy až do 80 kg. Je kompatibilní s různými míchacími spirálami průměru do 160 mm.
Objednací číslo Bosch
06011A8000
0 601 1A8 000
0.601.1A8.000
EAN
3165140754460
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Miešadlá |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140754460 |
| Balení: | karton |
| Menovitý príkon: | 1.800 W |
| Voľnobežné otáčky: | 0 – 450 / 1.050 min-1 |
| Výkon: | 1.170 W |
| Hmotnosť: | 7,2 kg |
| Menovité otáčky: | 0 – 250 / 580 min-1 |
| Menovitý krútiaci moment: | 45,0 / 19,0 Nm |
Miešadlo Bosch GRW 18-2 E Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
