Bosch Jednootáčková vrtačka GBM 6 RE
Kód: 0601472600
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Rychloupínací sklíčidlo 2610910300, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Velmi vysoké otáčky (volnoběžné otáčky 4000 ot/min) pro malé průměry vrtu
- Fixace vrtacího vřetena v ložisku pro vysokou přesnost
- Kompaktní design a nízká hmotnost pro snadnější manipulaci při sériovém vrtání otvorů
- Regulační elektronika pro přesné navrtávání
- Praktická spona na opasek
- Pravý/levý chod
- Elektronika
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GBM 6 RE Professional: Podrobnější informace
Bosch GBM 6 RE Professional je elektrická jednorychlostní vrtačka určená pro přesné vrtání. Její spolehlivý motor třídy 350 W a velmi vysoká rychlost jsou ideální pro vrtání s malým průměrem. Lehké a kompaktní tělo této vrtačky zaručuje pohodlnou manipulaci, a to zejména při opakovaném vrtání. Vřeteno této mimořádné vrtačky je upevněno v ložiskách a zajišťuje stabilitu provozu a vrtání s vysokou přesností. Toto nářadí Bosch je určeno pro vrtání do kovu a dřeva.
Objednávací číslo Bosch
0601472600
0 601 472 600
0.601.472.600
EAN
3165140485913
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické vrtačky bez příklepu |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140485913 |
| Balení: | karton |
| Menovitý príkon: | 350 W |
| Voľnobežné otáčky: | 0 – 4.000 min-1 |
| Výkon: | 136 W |
| Hmotnosť: | 1,2 kg |
| Menovité otáčky: | 3.116 min-1 |
| Menovitý krútiaci moment: | 12,3 Nm |
| Druh upínacieho skľučovadla: | rýchloupínacie |
| Priemer vrtu do hliníka: | 8 mm |
| Priemer vrtu do dreva: | 15 mm |
| Priemer vrtu do ocele: | 6,5 mm |
Séria vŕtačiek Bosch GBM Professional
Vŕtačky Bosch GBM 6 RE / GBM 10 RE / GBM 13 HRE Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
