Bosch Jednorychlostní vrtačka GBM 1600 RE
Kód: 06011B0000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Sklíčidlo s ozubeným věncem 16 mm, Pomocná rukojeť, Klíč ke sklíčidlu 1607950041, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Silný a spolehlivý 850wattový motor pro delší životnost
- Vysoký krouticí moment a vysoký vrtací výkon pro náročné úkoly
- Pomocná rukojeť a rukojeť ve tvaru D otočná o 360° pro snadnou manipulaci
- Spolehlivá konstrukce s mimořádně odolnými ozubenými kolečky a kuličkovými ložisky
- Dvojí užitek – výkon a ergonomie pro míchání a vrtání
- Rukojeť ve tvaru D otočná o 360°, pomocná rukojeť a tlumicí vložka Softgrip pro optimální nastavení a snadnou manipulaci
- Aretovatelný vypínač a přepínač pravého/levého chodu pro práci bez přerušování a snadný provoz jednou rukou
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GBM 1600 RE Professional: Podrobnější informace
Elektrická Bosch GBM 1600 RE Professional je všestranná 1rychlostní vrtačka pro míchání a vrtání. Její výkonný 850 W motor umožňuje vysoký výkon. Je vybavena pomocnou rukojetí a 360° otočnou D-rukojetí pro snadnou manipulaci s nářadím při všestranných aplikacích. Tato vrtačka poskytuje vysoký krouticí moment a zajišťuje vynikající vrtací výkon i při těžké práci. Toto elektrické nářadí Bosch je vhodné pro vrtání do kovu a dřeva. Je kompatibilní s různými míchacími koši až do průměru 160 mm. Bosch GBM 1600 RE Professional má pravý/levý chod.
Objednací číslo Bosch
06011B0000
0 601 1B0 000
0.601.1B0.000
EAN
3165140836326
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické vrtačky bez příklepu |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140836326 |
| Balení: | karton |
| Menovitý príkon: | 850 W |
| Voľnobežné otáčky: | 0 - 630 min-1 |
| Krútiaci moment, max.: | 11 Nm |
| Upínací rozsah: | 1 – 16 mm |
| Druh upínacieho skľučovadla: | s ozubeným vencom |
| Hmotnosť: | 3,0 kg |
| Otočný uzatvorený držiak: | 360° |
| Priemer vrtu do dreva: | 40 mm |
| Priemer vrtu do ocele: | 16 mm |
| Priemer miešadla: | 160 mm |
Miešadlo a vŕtačka Bosch GBM 1600 RE Professional
Séria vŕtačiek Bosch GBM Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
