Bosch Jednootáčková vrtačka GBM 10 RE
Kód: 0601473600
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Rychloupínací sklíčidlo 1-10 mm 2609110750, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Výkonný 600 W motor, ideální pro vrtání do průměru 10 mm do kovu
- Fixace vrtacího vřetena v ložisku pro vysokou přesnost
- Kompaktní design a nízká hmotnost pro optimální ovládání při vrtání středně velkých otvorů
- Regulační elektronika pro přesné navrtávání
- Kovové upínací sklíčidlo pro vysokou přesnost a dlouhou životnost
- Pravoběžný/levoběžný chod
- Elektronika
- Měkká tlumicí vložka rukojeti
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GBM 10 RE Professional: Podrobnější informace
Elektrická Bosch GBM 10 RE Professional je kompaktní 1rychlostní vrtačka. Její spolehlivý 600wattový motor umožňuje vrtání do průměru 10 mm do kovu. Lehké a kompaktní tělo této vrtačky nabízí komfort s perfektní ovladatelností a manévrovatelností ve středně náročných aplikacích. Kromě toho je vřeteno této vrtačky upevněno v ložiskách. To umožňuje vysokou provozní stabilitu a tím i vysoce přesné vrtání. Toto elektrické nářadí je vhodné pro vrtání do kovu a dřeva. Bosch GBM 10 RE Professional disponuje také funkcemi jako pravý/levý chod a předvolba rychlosti.
Objednací číslo Bosch
0601473600
0 601 473 600
0.601.473.600
EAN
3165140485968
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické vrtačky bez příklepu |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140485968 |
| Balení: | karton |
| Menovitý príkon: | 600 W |
| Voľnobežné otáčky: | 0 – 2.600 min-1 |
| Výkon: | 360 W |
| Hmotnosť: | 1,7 kg |
| Menovité otáčky: | 1.676 min-1 |
| Menovitý krútiaci moment: | 20,0 Nm |
| Druh upínacieho skľučovadla: | rýchloupínacie |
| Priemer vrtu do hliníka: | 10 mm |
| Priemer vrtu do dreva: | 25 mm |
| Priemer vrtu do ocele: | 10 mm |
Séria vŕtačiek Bosch GBM Professional
Vŕtačky Bosch GBM 6 RE / GBM 10 RE / GBM 13 HRE Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
