Bosch Dvourychlostní vrtačka GBM 13-2 RE
Kód: 06011B2000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Rychloupínací sklíčidlo 13 mm 2608572105, Přídavná rukojeť 2605025190, Hloubkový doraz 210 mm 1613001010, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Rychlý postup práce při vrtání otvorů do 13 mm do oceli díky 750wattovému motoru a vysokému krouticímu momentu
- Přesné výsledky práce díky kompaktní ergonomické konstrukci a kovovému rychloupínacímu sklíčidlu
- Všestranné použití díky 2stupňové převodovce a předvolbě otáček nastavovacím kolečkem
- Regulační elektronika pro přesné navrtávání
- Spojka proti přetížení na ochranu uživatele a nářadí
- Malá úhlová míra 29 mm
- Průměr krku vřetena 43 mm (evropská norma) – použitelné ve stojanu na vrtačku
- S uložením všech pohyblivých částí v kuličkových a válečkových ložiskách pro dlouhou životnost a přesnou práci
- Předvolba otáček nastavovacím kolečkem
- Vícestupňová
- Plynulá regulace otáček
- Pravý/levý chod
- Elektronika
- Měkká tlumicí vložka rukojeti
- Bezpečnostní spojka
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GBM 13-2 RE Professional: Podrobnější informace
Bosch GBM 13-2 RE Professional je elektrická dvourychlostní vrtačka určená pro přesné vrtání. Výkonný motor třídy 750 W a vysoký krouticí moment umožňují rychlý postup práce a vrtání otvorů do oceli o průměru až 13 mm. Má kompaktní a ergonomickou konstrukci umožňující dobrou manipulaci s nářadím a přesné výsledky. Tato vrtačka Bosch je vybavena dvourychlostní převodovkou s kolečkem přednastavení rychlosti pro přesné výsledky při všestranném použití. Toto nářadí je určeno pro vrtání do kovu a dřeva.
Objednávací číslo Bosch
06011B2000
0 601 1B2 000
0.601.1B2.000
EAN
3165140797948
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické vrtačky bez příklepu |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140797948 |
| Balení: | karton |
| Menovitý príkon: | 750 W |
| Voľnobežné otáčky: | 0 – 1.000 / 3.000 min-1 |
| Výkon: | 353 W |
| Hmotnosť: | 2,4 kg |
| Menovité otáčky: | 500 / 1.750 min-1 |
| Menovitý krútiaci moment: | 6,8 / 2,5 Nm |
| Krútiaci moment, max.: | 39,5 / 12,5 Nm |
| Pripájací závit vŕtacieho vretena: | 1/2" – 20 UNF |
| Priemer krčka vretena: | 43,0 mm |
| Druh upínacieho skľučovadla: | rýchloupínacie |
| Priemer vrtu do hliníka: | 20 / 12 mm |
| Priemer vrtu do dreva: | 32 / 20 mm |
| Priemer vrtu do ocele: | 13 / 8 mm |
Séria vŕtačiek Bosch GBM Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
