Bosch Akumulátorový utahovák GRC 12V-60 1/2 SN Professional, solo
Kód: 06019N8500
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí dodávky, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Vynikající ovládání nářadí a pohodlné uchopení díky ergonomickému designu a malému obvodu rukojeti
- Kompaktní a pohodlné s praktickým 12V systémem pro přístup do stísněných prostor a s LED světlem pro osvětlení tmavých oblastí
- Efektivní a intuitivní ovládání díky spoušti s variabilní rychlostí
- Robustnost a odolnost díky kovovému tělu
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GRC 12V-60 1/2 SN Professional: Podrobnější informace
Akumulátorový ráčnový utahovák Bosch GRC 12V-60 1/2 SN Professional nabízí vynikající ovládání a pohodlné uchopení díky ergonomické konstrukci a štíhlejšímu obvodu rukojeti. Je ideální pro práci ve stísněných prostorech díky kompaktnímu systému akumulátoru třídy 12 V. Tento ráčnový klíč Bosch se pohodlně a intuitivně ovládá, je vybaven spouští s variabilní rychlostí umožňující snadné nastavení a světlem LED, takže zřetelně vidíte i při práci na tmavých místech. Bosch GRC 12V-60 1/2 SN Professional je navíc výkonný a efektivní díky vysokému krouticímu momentu.
Akumulátorový ráčnový utahovák GRC 12V-60 1/2 SN Professional je určen k uvolňování a utahování spojovacích prvků ve stísněných prostorech. Je kompatibilní se všemi akumulátory Bosch Professional třídy 12 V. Bosch GRC 12V-60 1/2 SN Professional disponuje 1/2" rozhraním, délkou hlavy 79 mm, speciálními žebry pro stabilní umístění a uzamykacím tlačítkem.
Objednací číslo Bosch
06019N8500
0 601 9N8 500
0.601.9N8.500
EAN
4053423657432
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové úhlové vrtačky a šroubováky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423657432 |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Upínanie nástroja: | ∎ 1/2" |
| Max. krútiaci moment tvrdý skrutkový spoj podľa ISO 5393: | 60 Nm |
| Max. Ø skrutiek: | M12 |
| Voľnobežné otáčky: | 0 – 230 ot/min |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 0,78 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
