Bosch Akumulátorová úhlová vrtačka GRD 18V-127 HX Professional, solo
Kód: 06019N5100
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí dodávky, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Nejlepší ovládání nářadí: Pokročilá funkce KickBack Control snižuje riziko poranění při zpětném rázu
- Snadná manipulace: Rychlá a snadná výměna příslušenství díky systému rychlé výměny Quick Change
- Vysoký výkon: Výkonný bezkartáčový motor a 2 nastavení rychlosti pro rychlé a efektivní vrtání
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GRD 18V-127 HX Professional: Podrobnější informace
Akumulátorová úhlová vrtačka Bosch GRD 18V-127 HX Professional poskytne nejlepší ovládání s pokročilou funkcí KickBack Control. Tato technologie minimalizuje riziko poranění v případě zaseknutí vrtáku nebo pomalého otáčení nářadí kolem osy vrtání a pozvolného zvyšování potřebné přídržné síly. Tato pravá úhlová vrtačka má dvě nastavení rychlosti, které vám nabízejí plnou flexibilitu: jedno pro rychlé provrtání, které poskytne 1800 ot/min, a pomalé s 550 ot/min pro velké průměry. Vysokovýkonné nářadí Bosch GRD 18V-127 HX Professional snadno zvládne náročné úkoly a poskytne měkký krouticí moment 70 Nm s pohonem technologií bezkartáčového motoru. Navíc se pohodlně používá díky ergonomickému designu rukojeti.
Bosch GRD 18V-127 HX Professional se používá s 38 mm šnekovým vrtákem, 65 mm samopodávacím vrtákem a 127 mm vrtací korunkou. Je určen pro použití ve dřevě a oceli. Kompatibilní s Profesionálním 18 V systémem Bosch a aliancí výrobců akumulátorů AMPShare.
Objednací číslo Bosch
06019N5100
0 601 9N5 100
0.601.9N5.100
EAN
4053423301243
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové úhlové vrtačky a šroubováky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423301243 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Krútiaci moment (mäkký/tvrdý/max.): | 70/100/- Nm |
| Voľnobežné otáčky (1. stupeň / 2. stupeň): | 0 – 550 / 0 – 1.800 ot/min |
| Typ skľučovadla: | Držiak skrutkovacích hrotov so šesťhrannou stopkou |
| Nastavenie náradia/stopky: | Rýchlovýmenné skľučovadlo 7/16 |
| KickBack Control: | áno |
| Možnosť spony na opasok: | áno |
| Pracovné svetlo: | áno |
| Priemer vŕtania hadovitého vrtáka na drevo max.: | 38 mm/32 mm |
| Priemer vŕtania dierovej píly na drevo max.: | 127 mm/102 mm |
| Priemer vŕtania dierovej píly na drevo so samopodávacím vrtákom max.: | 65 mm/51 mm |
| Priemer vŕtania špirálového vrtáka na oceľ max.: | 13 mm/8 mm |
| Rohová vzdialenosť: | 43 mm |
| Typ háčika na opasok: | Závesný háčik |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 3,0 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
