Bosch Akumulátorový úhlový vrtací šroubovák GWB 12V-10, L-Boxx, 2x aku 2 Ah
Kód: 0601390908
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2 Li-Ion akumulátory 2,0 Ah, Rychlonabíječka, 1/2 vložka do L-BOXX pro příslušenství 1600A002WY, 1/2 vložka do L-BOXX nářadí 1600A002W8, Balení L-Boxx 102 1600A012FZ
Uživatelské výhody nářadí
- Spojeno se sklíčidlem a efektivně osvětluje tmavé pracovní prostory
- Snadná výměna bitu pro různé aplikace
- Sklíčidlo se připojuje pod úhlem od 90° do 180°
- Lepší vyváženost a ovládání nářadí pro dokonalou práci ve stísněných prostorech
- Žádné samovybíjení, žádný paměťový efekt a vyšší hustota energie díky technologii lithium-iontového akumulátoru
- Indikace stavu nabití akumulátoru ukazuje úroveň zbývající kapacity akumulátoru
- Pohodlná výměna příslušenství, rychloupínací sklíčidlo se jednoduše otevírá a zavírá
- Napětí 12 V
- Pravoběžný/levoběžný chod pro vkládání a vyjímání šroubů
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GWB 12V-10 Professional: Podrobnější informace
Akumulátorová úhlová vrtačka GWB 12V-10 Professional z 12voltové třídy Bosch je kompaktním řešením pro těžko dostupná místa. Je mimořádně všestranná: její otočná hlava s 5 nastavitelnými polohami se dá přizpůsobit každé pracovní situaci. Úzká rukojeť s měkkým úchopem a prodloužený vypínač nářadí navíc zajišťují maximální komfort a ovládání. S rozsahem otáček 0–1 300 ot./min je zaručen rychlý postup práce. Toto akumulátorové nářadí Bosch je určeno pro vrtání do dřeva s maximálním průměrem 10 mm a pro průměry šroubů do 6 mm. Nářadí je kompatibilní se všemi 12voltovými bateriemi a nabíječkami Bosch Professional (Professional 12V System).
Bosch GWB 12V-10 Professional má také autolock, indikátor úrovně nabití, elektronickou ochranu článků, lithium-iontovou technologii a dvě LED světla.
Objednávací číslo Bosch
0601390908
0 601 390 908
0.601.390.908
EAN
3165140730846
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové úhlové vrtačky a šroubováky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140730846 |
| Balení: | L-BOXX |
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Druh upínacieho skľučovadla: | rýchloupínacie |
| Max. krútiaci moment tvrdý/ mäkký skrutkový spoj podľa ISO 5393: | 11/3 Nm |
| Max. Ø skrutiek: | 6 mm |
| Max. Ø vrtáka, oceľ: | 10 mm |
| Max. Ø vrtáka, drevo: | 10 mm |
| Hmotnosť: | 1,2 kg |
| Odporúčaná teplota okolia pri nabíjaní: | 0 ... +35 °C |
| Povolená teplota okolia pri prevádzke a pri skladovaní: | –20 ... +50 °C |
| Odporúčané akumulátory: | GBA 12V |
Akumulátorový uhlový vŕtací skrutkovač GWB 12V-10
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
