Bosch Aku vrtací kladivo GBH 18V-34 CF, 2x aku
Kód: 0611914002
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2 Li-Ion akumulátory 8,0 Ah, Rychlonabíječka, Modul Bluetooth Low Energy GCY 42 Professional, Výměnné sklíčidlo SDS plus 2608000704, Rychloupínací sklíčidlo 1,5 – 13 mm 2608000710, Hloubkový doraz 1613001009, Přídavná rukojeť 2608000703, Balení kufr na přenášení 16054381G2
Uživatelské výhody nářadí
- Nejvyšší výkon s 5,8 J - nejvýkonnější akumulátorové kladivo SDS plus ve své třídě pro náročné práce v betonu
- Perfektní ovládání - soft start pro přesné sekání a 3 různé pracovní režimy pro zajištění správného nastavení pro každou práci
- Nejchytřejší kladivo SDS plus - stav nářadí v reálném čase prostřednictvím uživatelského rozhraní, individuální úpravy pomocí Bluetooth prostřednictvím aplikace Bosch Toolbox
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- SDS-plus: Optimální přenos síly pro malá kladiva
- KickBack Control: Snižuje riziko náhlé reakce nářadí při zaseknutí díky automatickému vypnutí nářadí
- Delší životnost motoru – delší doba provozu – vyšší výkon díky bezuhlíkovému motoru Přímá odezva nářadí a úprava nastavení díky integrovanému uživatelskému rozhraní a možnostem připojení
- LED osvětlení
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GBH 18V-34 CF Professional: Podrobnější informace
Perfektní pro náročné práce v betonu - Bosch GBH 18V-34 CF Professional je nejvýkonnější akumulátorové kladivo SDS plus, ideální pro náročné aplikace. Bezuhlíková technologie BITURBO s akumulátorem ProCORE18V přináší vynikající výkon 5,8 J, což z něj činí nejvýkonnější akumulátorové kladivo s SDS plus ve své třídě. Dokonalé ovládání nářadí zajišťuje funkce soft startu pro přesné sekání během používání a tři různé pracovní režimy (Auto, Favorite, Soft), které poskytují správné nastavení pro každou práci.
Objednávací číslo Bosch
0611914002
0 611 914 002
0.611.914.002
EAN
3165140996037
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové kladivá |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140996037 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Technológia akumulátora: | Li-Ion |
| Kapacita akumulátora: | 8,0 Ah |
| Menovitý príkon: | 750 W |
| Frekvencia príklepu: | 0 – 2.900 min-1 |
| Intenzita jednotlivých príklepov: | 5,8 J |
| Menovité otáčky - pravobežný chod: | 0 – 500 min-1 |
| Menovité otáčky - ľavobežný chod: | 0 – 500 min-1 |
| Upínanie nástrojov: | SDS-plus |
| Priemer stopky vretena: | 74 mm |
| Max. priemer vrtu do betónu s príklepovými vrtákmi: | 32 mm |
| Optimálny rozsah využitia do betónu s príklepovými vrtákmi: | 12 – 30 mm |
| Priemer vrtu do muriva dutou vŕtacou korunkou: | 40 – 82 mm |
| Max. priemer vrtu do kovu: | 13 mm |
| Max. priemer vrtu do dreva: | 40 mm |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 4,9 kg |
| Dĺžka: | 430 mm |
| Výška: | 250 mm |
| Bluetooth®: | Bluetooth® 4.2 (Low Energy) |
| Interval signálu: | 8 s |
| Maximálny dosah signálu: | 30 m |
Školenie s Bosch Professional: Komplexný sprievodca pre bezprašné pracovné riešenia
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
