Bosch Akumulátorové pneumatické vrtací kladivo Uneo Maxx, 2x aku
Kód: 0603952327
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2 Li-ion akumulátory 2,5 Ah, Kompaktní rychlonabíječka, Rychloupínací sklíčidlo, Vrták do betonu 6 mm, Vrták do betonu 8 mm, Univerzální vrták 5 mm, Univerzální vrták 6 mm, 4 dlouhé bity, Balení kufr z plastu
Uživatelské výhody nářadí
- Všestranné nářadí 3 v 1: akumulátorové kladivo, vrtačka a šroubovák v jednom
- Snadné příklepové vrtání i do nejtvrdších materiálů, jako je beton nebo zdivo, díky výkonnému pneumatickému příklepovému mechanismu
- Výjimečně pohodlné používání díky systému SDS quick, který usnadňuje výměnu příslušenství jen za 3 sekundy. Stejně tak systém PowerLight, elektronický indikátor chodu vpřed/vzad a stavu nabití
- Dodává se s adaptérem pro doplňkové používání standardních vrtáků s válcovou stopkou
- Jedno z nejmenších akumulátorových příklepových vrtaček na světě: pohodlná práce díky mimořádně praktické velikosti a nízké hmotnosti jen 1,4 kg
- Patří do systému napájení Power for ALL 18V – jeden akumulátor na všechno nářadí pro dům i zahradu. Vybaveno čipem Syneon Chip pro delší výdrž baterie
- Vypnutí příklepu při vrtání do kovu a dřeva nebo šroubování
- Řízení otáček Bosch Electronic: zrychlování od 0 – max. pomocí tlačítkového spínače
- Lithium-iontová technologie
- Pneumatický příklepový mechanismus
- Elektronická ochrana článků Bosch (Electronic Cell Protection, ECP)
- Upínání vrtáku SDS quick
- Použití: šroubování / vrtání / vrtání s příklepem
- Integrované pracovní osvětlení
- Měkká tlumicí vložka rukojeti
- Regulační elektronika Bosch
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro kutily
Práce s nářadím
Výkonné, kompaktní a akumulátorové nářadí 3 v 1 Bosch Uneo Maxx pro náročné úkoly v jakémkoli materiálu
Výkonné a kompaktní akumulátorové příklepové kladivo 3 v 1 Bosch Uneo Maxx je navrženo pro nejnáročnější příklepové vrtání, vrtání a šroubování do betonu, zdiva, kovu, dřeva a obkladů. Pneumatický příklepový mechanismus Bosch a silný motor umožňují snadné a rychlé vrtání do 10 mm do betonu. Je vybaveno sklíčidlem systému SDS quick pro intuitivní ovládání a rychlou výměnu všech 1/4" šestihranných a SDS vrtáků během 3 sekund. Toto 1,4 kg lehké a kompaktní silák se komfortně ovládá ve stísněných prostorech, zvládne jakýkoli projekt, ať už vrtání do betonu nebo přesné šroubování do dřeva, s lehkostí. Toto nářadí patří do aliance POWER FOR ALL ALLIANCE. Jeden akumulátor lze používat s množstvím nářadí různých značek.
Objednací číslo Bosch
0603952327
0 603 952 327
0.603.952.327
EAN
3165140877503
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové kladivá |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140877503 |
| Aliance akumulátorů: | POWER FOR ALL |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Technológia akumulátora: | Li-Ion |
| Kapacita akumulátora: | 2,5 Ah |
| Voľnobežné otáčky: | 0 – 900 min-1 |
| Frekvencia príklepu: | 0 – 5.000 min-1 |
| Energia príklepu (EPTA): | 0,6 J |
| Kladivový mechanizmus Bosch: | elektropneumatický |
| Hmotnosť: | 1,4 kg |
| Max. priemer vrtu do betónu: | 10 mm |
| Max. priemer vrtu do ocele: | 8 mm |
| Max. priemer vrtu do dreva: | 10 mm |
| Max. priemer vrtu do dreva s plochým frézovacím vrtákom: | 20 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
