Bosch Odsávání pro akumulátorová vrtací kladiva GDE 18V-16 Professional
Kód: 1600A0051M
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody nářadí
- Akumulátorový a motorem poháněný vysavač
- Filtr HEPA zachytí až 99,97 % všech částic větších než 0,3 mikrometru
- Funkce Auto Power ON a Auto Power OFF s 2sekundovým chodem naprázdno po uvolnění spouště kladiva
- Odsávání prachu přímo do integrovaného prachového sáčku na nářadí a/nebo pomocí víceúčelového vysavače
- Vysoký komfort díky automatickému zapnutí a vypnutí odsávání prachu
- Vysoký komfort díky indikátoru kapacity prachu
- Vysoce přesné díky jednoduchému polohování vrtáku
- Vysoká účinnost díky odsávání až 99,97 % prachu
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GDE 18V-16 Professional: Podrobnější informace
Bosch GDE 18V-16 Professional je optimální řídicí systém odsávání prachu. Je vybaven filtrem HEPA pro optimalizovaný sběr prachu, odstraňuje 99,97 % prachových částic větších než 0,3 mikrometru. Tento odsávací systém je vybaven funkcí automatického napájení Auto Power, který se automaticky zapíná při vrtání a vypíná dvě sekundy po uvolnění spínače vrtačky. Toto zařízení je určeno k odsávání prachu spolu s vrtacími kladivy GBH 18V-26 Professional a GBH 18V-26 F Professional při vrtání do betonu a zdiva.
Objednací číslo Bosch
1600A0051M
1 600 A00 51M
1.600.A00.51M
EAN
3165140819893
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství pro odsávání k vrtačkám, vrtacím, sekacím, bouracím kladivům |
|---|---|
| EAN: | 3165140819893 |
| Balení: | karton |
| Priemer vrtu: | max. 16 mm |
| Maximálna hĺbka vŕtania: | 100 mm |
| Hmotnosť: | 1200 g |
| Kompatibilné s: | GBH 18V-26, GBH 18V-26 F, GBH 187-LI, GBH 18V-28 C, GBH 18V-28 CF |
| Dĺžka: | 369 mm |
| Šírka: | 87 mm |
| Výška: | 229 mm |
Školenie s Bosch Professional: Komplexný sprievodca pre bezprašné pracovné riešenia
Výkonné riešenia na odsávanie prachu
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
