Bosch Akumulátorové teleskopické nůžky na živý plot GHE 18V-50 FP Professional, solo
Kód: 06008D5100
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Umožňuje řezání hrubších větví bez zasekávání díky patentovanému antiblokovacímu systému Bosch
- Ergonomická přídavná rukojeť otočná o 360° pro snadnou manipulaci a nastavení
- Vysoký výkon a dlouhá doba provozu díky výkonnému bezuhlíkovému motoru s 3400 střihy/min a regulací variabilní rychlosti
- Nízká hmotnost (4,2 kg) pro snížení únavy při delším stříhání
Bosch GHE 18V-50 FP Professional: Podrobnější informace
Na efektivní stříhání vysokých živých plotů bez problémů s benzínovými výpary jsou ideální akumulátorové nůžky na živý plot PRO GHE18V-50FP. Tyto výkonné nůžky na živý plot stříhají snadno hrubší a vyšší větve, bez zasekávání, díky spoušti s variabilní rychlostí a patentovanému antiblokovacímu systému Bosch. Ergonomická přídavná rukojeť otočná o 360° umožní jednoduché manévrování s nářadím a zároveň poskytne pohodlné a bezpečné uchopení. Stříhací hlava s polohováním umožní stříhání v různých úhlech pro úhledné dokončení vrcholů a boků živých plotů. Toto ergonomické nářadí váží jen 4,2 kg (bez akumulátoru) a poskytuje optimální vyvážení, díky čemuž se s ním snadno manipuluje a snižuje únavu při dlouhodobém stříhání.
Nůžky na živý plot Bosch PRO GHE18V-50FP Professional jsou ideální na stříhání vysokých živých plotů, menších křovin a keřů. Toto nářadí je dostatečně robustní, aby si poradilo s hrubšími větvemi a tvrdšími živými ploty, a zároveň dostatečně přesné pro preciznější výsledky stříhání. Kompatibilita se systémem Bosch Professional 18 V a aliancí výrobců akumulátorů AMPShare.
Nůžky na živý plot PRO GHE18V-50FP poskytují bezproblémový start, nízkou frekvenci údržby a dlouhou životnost. Pracují rychlostí 3400 zdvihů za minutu, mají rozevření zubů 23,5 mm a nízkou hlučnost 90 dB. Disponují kvalitní 50 cm čepelí v odolném hliníkovém těle. Nevznikají žádné výfukové plyny a nářadí lze pro snadnou přepravu a skladování rozdělit na dvě části.
modré profesionální zahradní nářadí Bosch Professional - zahradní nářadí pro profesionály
Objednávací číslo Bosch
06008D5100
0 600 8D5 100
0.600.8D5.100
EAN
4053423352085
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nůžky na živý plot |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423352085 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Min. kapacita akumulátora: | 4,0 Ah |
| Dĺžka nožov: | 50 cm |
| Medzera zubov: | 23,5 mm |
| Počet zdvihov vo voľnobehu: | 3.400 min-1 |
| Výkyvná hlava, 7 polôh:: | 120° |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 4,2 kg |
| Dĺžka: | 2000 mm |
| Šírka: | 225 mm |
| Výška: | 160 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
